Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Regecová porazila stát, dostane peníze

Kadeřnice Markéta Regecová vítězí v souboji o soukromý pozemek, který odmítla za nízkou cenu prodat městu. Místo jednoho milionu korun bude mít nejméně deset. Jako možná první člověk v zemi tak obhájí právo dostat za parcelu vykupovanou pro stavbu továrny více peněz, než kolik jí radnice nabídla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Petr Cech

A co pan Kšáda?
Já bych to viděl trochu jinak. Myslim si, že pani Regecová je obětním beránkem, aby si jistý pan Kšáda mohl udělat kariéru na případě, který byl, řekl bych od počátku jasný. Takže paní Regecová byla jakýmsi nástrojem zviditelnění pana Kšády.
0/0
31.5.2001 10:45

úředník

Pro Bohuše
Úředníci jsou taky jenom lidé. Jsem taky úředník a vyvlastňovat nechci. Nesouhlasím s novelou stavebního zákona tak, jak ji navrhovala vláda. Vyvlastňovat chtějí především politici a také vláda, která je rovněž politická. Politici v této zemi ovládají ministertsva a také kraje a obce. Tak je sestavena naše Ústava a takovou reformu veřejné správy jsme údajně chtěli. Vyvlastnění dle stavebního zákona a nejen dle něho by mělo přejít na soudy. Schválně se zkuste zeptat na ministerstvu spravedlnosti, jak se na tuto záležitost dívají.
0/0
31.5.2001 6:47

Sladek

Gratulace
Dobře, dobře, gratuluji. Po kalhotkách paní Levinské je to další příklad, jak nám chlapům umí ženská zavařit.
0/0
30.5.2001 23:48

Bohuš

Přeju jim to oběma i všem občanům
Přeju paní Regecové, že zvítězila nad úředníky a potažmo i státem. Ty peníze si jistě zaslouží, vždyť čím musela projít, co se o ní psalo v tisku a říkalo v televizi! Nezapomeňme, že spor nezačal tím, že by paní Regecová chtěla víc než ostatní, ale že nechtěla MÍŇ než ostatní! Taky to přeju městu Hranice. Zcela amatérsky se svojí arogancí dostali do situace, kdy mohou být rádi, že je to bude stát "jen" 20 miliónů. Vždyť nedostáli svým závazkům a firma Phillips mohla od smlouvy klidně ustoupit! A taky to přeji nám všem, co máme tu pochybnou čest být občany České republiky. Teď úředníci, ať volení či jmenovaní, samosprávní či státní, konečně vidí, že nemohou jen tak válcovat občany, že zaklínání se veřejnými zájmy nevede automaticky k prosazení jejich vůle na úkor práva (ano, tím myslím zákon). Jen doufám, že se našim voleným zástupcům v parlamentu nepodaří prosadit ten pro-úřednický zákon o vyvlastňování ve veřejném zájmu.
0/0
30.5.2001 16:55

Lojza

Pro Petra Jedináka
Přečťete si stavební zákon ( § 58 ) a zjistěte potřebné informace a pak někoho kritizujte. Kupní smlouva není podmínkou pro vydání stavebního povolení. Děkuji.
0/0
30.5.2001 16:54

ladislav luběna

gratulace
Gratuluji a obdivuji Váš postup, i když přiznám, že na samém počátku byly mé pocity značně rozporuplné. S rostoucí arogancí Vašich protivníků jsem si však uvědomil, že skutečně není nic nemorálního na tom, říci si za svůj majetek o tolik, kolik uznáte za vhodné. Nikdo přece není nucen jej koupit (přestože v tomto případě to není tak zcela jednoznačné).
0/0
30.5.2001 16:40

Diego

Regecová, podobní vykukové, aktivisté a spol.
Chování paní Regecové a jí podobným považuji za hyenismus a zneužívání situace. Kdyby např. Philips pozemek nezaplatil, a stavbu zrušil, zajímalo by mě, jak by se paní R. dívala do očí tisícům nezaměstnaným v této zemi. Mám pocit, že spousta lidí si hřeje vlastní polívčičku (např. stavba továrny Ronal, obchvat Plzně atd.) a skutečný veřejný zájem jde stranou. Jako by tady zahraniční investoři stáli frontu a my jsme si mohli vybírat kdo ano a kdo ne. Jen jim ještě chvilku to investování znepříjemňujme a oni se na nás ....
0/0
30.5.2001 16:24

kontradiego

Re: Regecová, podobní vykukové, aktivisté a spol.
Tady nejsi v komunismu.....
0/0
30.5.2001 16:31

ThomasK

Re: Regecová, podobní vykukové, aktivisté a spol.
Ty chytraku, ti zahranicni investori tady maji 10 let danovych prazdnin. Jestli ti to nedoslo, tak je tady budeme 10 let zivit my, danovi poplatnici. Tak tady nekecej takove kraviny o hienismu. Ty, kdybys mohl, tak si tu polivcicku neprihrejes, ale rovnou uvaris. Ses nasranej, zes tam tu parcelu nemel ty. Cely den sleduju dneska tady tu diskuzi a je mi na bliti ze vsech, co jenom zavidi a moralizuji nekoho, kdo uplatnuje svoje pravo. Pozemek za symbolickou jednu korunu, o tom se ti ani nesnilo, zato pro Philips to je samozrejmost. Co ty na to?
0/0
30.5.2001 17:00

petr hradil

Re: Regecová, podobní vykukové, aktivisté a spol.
Vazeny pane, je videt ze jste mimo misu a neznate zakulisi obchodu s pozemky.
0/0
30.5.2001 17:02

Jolly Roger

Re: Regecová, podobní vykukové, aktivisté a spol.
Nevím proč by se měla Regecová dívat do očí nějakým nezaměstnaným. Problém je spíš ve stanovování ceny pozemků v průmyslových zónách. Cena 100 Kč za metr čtvereční je jednoznačně podhodnocená a každý kdo za ni prodá lukrativní pozemek, je hlupák. Stačí se podívat do cenových map jak mají města ohodnocená tyto pozemky v případech kdy se nejedná o zahraničního investora. Samozřejmě jsou několikanásobně vyšší i když zdaleka nemusí odpovídat opravdové hodnotě. Daň z převodu nemovitostí totiž není pro stát zanedbatelnou příjmovou položkou.
0/0
31.5.2001 6:29

D-key.com

Re: Regecová, podobní vykukové, aktivisté a spol.
Sám jsi vykuk,jsi úplně v pasti.
0/0
20.8.2001 17:50

Lukáš Končický

Blahopřání
Blahopřeji paní Regecové a jsem rád, že ji v jejím snažení naše soudy podporovaly. Celý případ ukazuje, jak nesmyslné jsou jakékoli státní výmysly průmyslových zón, daňových prázdnin atd.
0/0
30.5.2001 16:22

farAo

Přeju i nepřeju
Přál jsem jí ty tři stovky za metr, to co dostala je příliš a chápu to jako zneužívání situace, kdy je radnice prolezlá neschopnými úředníky. Předpokládám však, že z toho slušné procento dostane její právník a taky čast my - na daních, které z toho snad musí zaplatit :)
0/0
30.5.2001 16:08

Náhodný čtenář

Regecová porazila stát, dostane peníze
Myslím, že už titulek tohoto článku nesvědčí o velké úrovni naší žurnalistiky. Pokud p. Regecová někoho porazila, tak ne stát, ale obec. Obec je dle našich zákonů samostatnou právnickou osobou (a tím jsou jí dány velké pravomoci)a má takové představitele jaké si zvolí její občané. Takže všem, kteří oslavují porážku státu - není to tak, prohrála obec a její zřejmě špatně zvolení představitelé, a to je dnes velký rozdíl.
0/0
30.5.2001 15:56

Nenáhodný čtenář

Re: Regecová porazila stát, dostane peníze
Docela s Vámi souhlasím, ale myslíte si, že na vyšší úrovni jsou zvolení zástupci na svých místech? I tam máme takové představitele jaké jsme si zvolili.
0/0
30.5.2001 18:38

Hynek

Re: Regecová porazila stát, dostane peníze
To není porážka státu, když sám "velký" premiér před zákonem bezúhoného občana v podstatě nařkne z nepravosti a ono se ukáže, že zákon je vlastně na straně občana? Tohleto není porážka arogance státu?
0/0
19.6.2001 8:28

vk

regecová
že by se i prostý občan domohl již svého práva?
0/0
30.5.2001 15:49

Jínek

Regecová
Hospodařila se svým majetkem lépe než prezident Havel
0/0
30.5.2001 15:42

ThomasK

Jeste jednou z Drahotus
Preji nam vsem, aby se pripad stal precedentem v Ceske Republice a neco podobneho o tzv. vyvlastnovani se uz nikdy neopakovalo. Ze jo pane starosto, co kdyby vam nekdo chtel vzit, rozumej ukrast, vase auto jenom kvuli tomu, ze s nim potrebuje vozit kdovi co? Taky byste sedl na zadni cast tela a jeste se hluboko uklonil az k zemi s klicky v ruce? Kdyz jsem videl pred casem urazlive reci hranickeho starosty v televizi, tak pro me bylo naprosto nepochopitelne, co si to ten clovek dovoluje? Jeste ze jsem VAS nevolil PANE STAROSTO... >:-(((
0/0
30.5.2001 15:36

Petr Jedinák

Občané Hranic ,PROBUĎTE SE!!!
Úvodem svého příspěvku bych se rád připojil k dlouhé řadě gratulantů paní Regecové,ale hlavně bych se chtěl krátce zamyslet nad kompetentností státních úředníků města Hranice v čele s panem starostou.Jak je možné,že bylo vydáno stavební povolení ještě před dokončením výkupu pozemků,co dělají městské dozorčí orgány a instituce,když připustí vznik takovéto situace.Dovolím si sám odpovědět.Nedělají nic!A to "NIC" dělají za peníze daňových poplatníků a zcela určitě to stojí mnohem víc než se zaplatí paní Regecové.K celé problematice jsem viděl pouze krátkou reportáž v TV, ale ohromila mě v tomto příspěvku jistota pana starosty, s jakou tvrdil,že firma Philips nebude požadovat penále za nedodržení smlouvy.Myslím si,že kdyby to měla být pravda,tak firma Philips dnes není světově proslulým podnikem,ale malou manufakturou někde na "holandských chotárech" a s pěti zaměstnanci vyrábí krystalky.Moc bych si přál,aby se také probudili kontrolní a snad i justiční orgány a vyměřily jednotlivým představitelům města za způsobené škody,která ve finále zaplatí daňový poplatník,zaslouženou odměnu.Takovému tureckému hospodaření a práci při správě města,(tímto se turkům omlouvám za použité přirovnání),jako předvádí hranická radnice by měli hraničtí občané a voliči udělat rázný konec.Z naší minulosti známe případy,kdy nespokojení občané své představitele vyházely z oken.Hranickým občanům bych doporučil při dalších volbách zamyslet se řádně nad kandidátkami jednotlivých politických stran a jejich programy.Pokud zvolí stejně jako v minulosti,nezbývá mi, než jim popřát hodně trpělivosti a místním radním jednu dobrou radu pro případ,že by se někdo probudil: "Stěhujte své kanceláře do přízemí!!!"
0/0
30.5.2001 14:51

Damra

Gratulace
Blahopřeji k vítězství.Schvalování zákonu o vyvlastňování by nás vrátilo o pár let zpět, a jsem rád že k tomu nedošlo. Že toto vítězství zaplatí daňový poplatníci je mi jasné. Když ale vím kdo podepsal takovou smlouvu a koho (jakou politickou stranu zastupuje) tak si příště rozhodně vyberu člověka, který zastupuje stranu jinou.Nehodlám platit za lidi jiné (nemyslím pí.Regecovou), ale lidi kvůli kterým toto vzniklo a lidi kteří kvůli tomu navrhovali kontroversní zákon.
0/0
30.5.2001 14:31

Gaston

Regecová porazila stát, dostane peníze
Porovnejte si přístup k občanům, vlastníkům půdy při budování průmyslových zón ve dvou srovnatelných moravských městech. O Hranicích se toho již napsalo hodně, o Starém Městě čtěte na http://www.mfdnes.cz/mfjihomora.asp?c=125mfjihomora_2_6
0/0
30.5.2001 14:19

Milan Fiala

ať žije starosta - ale za své
V této souvislosti vyniká návrh pana Špidly na plošnou úřednickou definitivu a další prebendy. Nicméně toho "odborníka" starostu si zvolili sami občané (opakovaně i do kraje) - tak ať si to teď zaplatí. On jim teď může navrhnou třeba krajské daně. My odjinud to platit nebudeme. Doufám, že to konečně otevře oči těm hlupákům, kteří pořád chtějí ať to zaplatí stát. Tady je jasně vidět, že to co má stát (kraj,obec)je pouze jen to, co vezme občanům na daních. V tomto případě obec vezme místním lidem. Je to opravdu jen jejich věc. Ti kteří pomlouvají paní Regecovou jsou tupci, kteří nechtějí vidět, že paní Regecová chtěla původně jen tolik, kolik dostali jiní panem starostou vyvolení (asi 320 Kč)
0/0
30.5.2001 14:18

petra

Příklady táhnou
Kdybych já byla na místě paní Regecové a zjistila, že mi za pozemek smrknou o 20 % míň než někomu jinému a to bez zřejmého klíče, kdybych po podání protestu zjistila, že mi na něj klidně vyjely buldozery a kdybych místo vysvětlení dostala snůšku nadávek od mého starosty, žádala bych ne 20, ale 50 miliónů a starostu na pranýř!! Copak čest a právo prostého občana je míň než nějakého politika, kterému jiný řekne, že je debil a ten ho hned zažaluje za urážku na cti? Kde to jsme?
0/0
30.5.2001 14:00

Tomas Holek, Ostrava

Re: Příklady táhnou
Presne tak ... Politik vysoudi spoustu penez za urazku na cti, pritom cest nema urcite vetsi nez obcan nepolitik, a navic to vetsinou neni urazka, ale pravda (viz Macek a jini kreteni)
0/0
30.5.2001 14:28

Martin

americký sen
Je skvělé, že i v ČR se může uskutečnit americký sen. Teď už jen chybí, aby o tom vznikl film, který by se mohl jmenovat "Jak holička k miliónům přišla". Ale teď vážně: je skvělé, že neustoupila ani o píď, že se rvala o životní šanci udělat skvělý obchod. Ale myslím, že by tady měl být nějaký strop, protože mě osobně se to z mých daní platit nechce. Myslím, že ty peníze se daly využít na mnohem prospěšnější věci. Ale kdo dokáže říct, kde je rozumná hranice. Jenom se obávám, že pokud to zůstane tak, jak to je, budeme stavět jenom dálnice a čistírny odpadních vod atd., protože vlastníků typu Regecové bude jen přibývat a neveřejné stavby budou proklatě drahé.
0/0
30.5.2001 13:38

Marketa K.

Re: americký sen
Mily Martine, vtip je v tom, ze by se to nemelo platit z dani, ale at si mila firma Philips ten pozemek koupi a zaplati, nevim proc by za to meli platit lidi, v americe by jim vlada nic nedala a jeste by za to museli zaplatit dolarama, nemluve o tom, ze by meli smlouvu, ktere by se museli drzet, jenze nasi blbecci ve vlade si za to nechaji jeste zaplatit, takze z toho zase nejhur vyjdou lidi v nasi zemi. Ja Markete ty penize preju a preju je kazdymu poctivymu cloveku u nas. Marketa K.
0/0
30.5.2001 14:18

Martin

Re: Re: americký sen
Milá Markéto, úplně s tebou souhlasím, jenomže naše malá chudá zemička asi takové velké investice potřebuje. A snad i proto uzavírají naši volení zástupci takové smlouvy. Mám za to, že kdyby jsme jim takové podmínky nedali, tak teď staví jinde. A je pak otázka do jaké míry je všeobecná prospěšnost stavby (byť to není vyloženě veřejný zájem) nad soukromé vlastnictví - zvlášť, když nabídka víceméně kopírovala znalecký posudek (pokud mám správné informace). Ještě dodávám, že se bavím obecně. Jsem přesvědčen o tom, že kdyby Hraničtí úředníci byly o trochu profesionálnější, tak to dopadlo úplně jinak.
0/0
30.5.2001 16:48

Michal

Paní Regecová vs. stát a starosta mesta Hranice
Pripojuji se ke gratulacim a doufam, ze to nebude jen kapka v mori. Uz je na case, aby socialisticti a vulgarni urednici a politici, despotove a podobna chatra typu Zemana si konecne uvedomili, ze zijou z nasich penez, a ze by za sve ciny meli byt opovedni. At se vsichni dohromady chytnou za ruce a tahnou do p...... At se znarodni jejich majetek a nechcou narodnit majetek obycejnych lidi. Milosi, gratuluji kam tuhle zemi vedes.
0/0
30.5.2001 13:38

dan

socialisticka
... verejna sprava opet ukazala, jaci jsou hnuj a d***love od starosty az po vladu. A zaplati to za ne vsichni danovi poplatnici. At si to starosta zaplati sam, kdyz je blbej a vyhrozoval ji a nechtel ji dat stejnou cenu jako svym kamosum, za coz ona by to byvala prodala. Jeste vlada takto priznala, ze to doho byla namocena a tak to muzeme zaplatit.
0/0
30.5.2001 12:33

dan

Dekuji panu starostovi
... ze je takovy debil a hulvat, ze nedal pani Regecove stejnou cenu jako ostanim a ze ji vyhrozoval. Dekuji vlade, ze jsou takovy pitomci, ze nas to za starostu nechaji zaplatit vsechny danove poplatniky, ne jen ty chytraky, co si ho zvolili. Dekujeme, predvedli jste opet verejnou spravu na te spravne socialisticke urovni!
0/0
30.5.2001 12:29

Milan Tříska

Hodný Philips, zlá radnice, udatná Markéta
Jsem rád,že prohrálo křupanství,ale nemyslím, že se z toho u nás stane norma. Nu a nyní počkejme, co vlastně Philips Hranicím přinese. Hranický starosta není nejvýše postavený naivka. Zde v Brně již rok působí v nové průmyslové zóně montážnická firma Flextronics. Bylo pikantní sledovat předsenátní hádky kandidátů na senátora z různách stran, jak se předháněli, kdo má na tomto úspěchu větší zásluhu. Město za tyhle pracovní místa zaplatilo cenu přesahující tři miliardy korun, pozemek rozdalo za korunu na padesát let, návratnost očekává po roce 2020 ... A lidi, kteří tam pracují , vydělávají osm tisíc hrubého ve dvanáctihodinových směnách v pětidenních cyklech.A moc se tam nehrnou, jak jinak. Flextronics má daňové prázdniny, až skončí, zvedne kufr a půjde dále, ani uklízet po sobě podle smlouvy nemusí.Tak vypadá průmyslová zóna po česku.Ani nevzpomínám, že po celou dobu je územním plánu města Brna v dotčeníém prostoru územní rezerva pro zcela jiný projekt. My tímhle dotujeme celé Evropě laciné mobilní telefony a jinou elelektroniku. Tak se nechme překvapit , co přinese zemi Philips. Kousek dál, u Kroměříže,postavil jistý Hanák továrnu na výrobu kuchyní , 400 pracovních míst vytvořil, bez podpory, bez státu. Zpracovává kompletně domácí suroviny , vyváží. Zaplatí-li /snad náhodou/ Philips svým českým zaměstnancům za stejnou práci řádově méně, než by platil v Holandsku , proč bychom se mu měli všichni skládat na investiční pobídku? Chci tím říci,že ve výsledku může být celý spor o parcelu paní Regecové sporem podstatně více politicko - ekonomickým než jen politickým. Flextronics v Brně, Matshushita v Plzni, ti jen využívají toho, co jim nabízíme. Etika zde nehraje žádnou roli. Třeba je Philips něco úplně jiného. Milan Tříska, Brno
0/0
30.5.2001 12:22

Zdeněk Jahn

Co platime z nasich dani?
Jak jiz bylo napsano, kdyby to cele nedopadlo tak, jak dopadlo, platila by se Phillipsu mnohem vyssi pokuta, samozrejme take z nasich dani. Vsem, kterym to lezi v zaludku, doporucuji, aby se zajimali o to, kolik kazdy den platime z nasich dani v Temeline!
0/0
30.5.2001 12:20

Zdeněk Novotný

Regecová
Gratuluji paní Regecové. Užijte si své peníze a státe styď se. Konečně také někdo vyhrál. Už to s námi dalšími nebudeš mít státe tak lehké. To víš, příklady táhnou.
0/0
30.5.2001 11:56

Pavel Schnirch

Že by ČR právním státem??
Zě by se konečně ČR opravdu stala právním státem? Zdá se , že k tomu byl zase učiněn další krok. Z toho bych měl opravdu radost.Připojuji se ke gratulacím p.Regecové
0/0
30.5.2001 11:29

Jana K.

gratulace
Blahopřeji, blahopřeji, blahopřeji. Už jsem se obávala, že se bude opět zestátňovat. Rozum zvítězil. Přeji paní Regecové, ať se ze všeho rychle zotaví a fandím ji, že se do takového sporu pustila, protože, jak mnoho lidí stále ještě neví, máme demokracii. Fandím Vám a přeji pevné zdraví.
0/0
30.5.2001 11:24

ten, kdo to zaplatí

Re: gratulace
se dvaceti milióny za 1 hektar ještě před rokem bezcenného pozemku se jí to bude zotavovat docela dobře; zvlášť s vědomí, že jí to zatáhneme my všichni ostatní ...
0/0
30.5.2001 12:10

Gaston

Re: Re: gratulace
Pokud dostane paní Regecová za svůj pozemek opravdu 20 mil. pak státu vrátí 10 mil. na daních. Zůstane jí tedy 10 mil. Kč. To vychází na 1 Kč/obyvatele. Rád za vás tu korunu zaplatím.
0/0
30.5.2001 12:48

Cinda

Re: Re: Re: gratulace
A řekla bych, že právníci paní Regecové taky nepracovali za hubičku. Takže jí nezůstane ani těch 10 mil. To aby český občan neměl zase velké oči.
0/0
30.5.2001 13:19

T.Badyus

Re: Re: ten kdo to zaplatí
Nepochopil jste, ze nezaplatite pani Regecove, ale zaplatite za neschopnost statniho urednika ???
0/0
30.5.2001 18:03

Vaclav Kobes

Regecova
Zaplatpanbu za to, ze ma firma Philips na rozdil od hranickeho starosty rozum. Penize, ktere nas to bude stat, za vitezstvi prava nad zvuli aparatu urcite stoji. Mj. by nebylo od veci je od mistniho starosty soudne vymahat. A neni to pani Regecova, ktera snad zpusobila nezajem zahranicnich investoru. Pani Regecove doporucuji se odstehovat, protoze zavist a pomsta u nas nezna mezi. V. obes
0/0
30.5.2001 11:23

ThomasK z Drahotus

Dost dobre
Jelikos je pani Regecova ze stejne vesnice jak ja, nemuzu nereagovat. Chci jenom rict, klobouk dolu, ze vydrzela s arogantni byrokracii bojovat az do konce. Gratuluji. Mam pocit, ze se zacina blyskat na lepsi casy, mozna...
0/0
30.5.2001 11:17

Gaston

Re: Dost dobre
Konečně se ozval někdo z místa činu. Názory hranických a drahotušských obyvatel zatím chyběly. Jsem rad, že ten první ji podporuje.
0/0
30.5.2001 12:18

Hanka

Vzor
Paní Regecové to moc přeji a rovněž bych jí radila někam z Hranic zmizet.My k ní teď vzhlížíme jako k chytré horákyni, která vyzrála nad králem, ale je to jen jedna z milionů a mnoho nás dalších vede své soukromé malé války se státní mocí, zaměstnavatelem, domácím apod. Možná, že to může být pro nás inspirací jak se nedat.
0/0
30.5.2001 11:02

Novotný J.

Paní Regecová zaslouženě vyhrála
Zde se perfektně ukazuje, jak se slušnost a serióznost vyplácí! Kdyby starosta města nasadil stejný metr pro všechny zainteresované, zcela jistě by nebylo co řešit! Takovýto člověk nemá na radnici i té nejposlednější naší vesničky střediskové co dělat! Ale nedivím se, že sám neodstoupil, i když má z ostudy kabát. Příkladných poslanců téhož charakteru má v parlamentu dost a dost. V čele s premiérem! Přeji paní Regecové, ať si je ve zdraví užije a Všem občanům této republiky vzkazuji! Vemte si z tohoto jednoduché ponaučení: Braňte se vždy, když je na Vaší straně slušnost, poctivost a dokonce i nejisté právo! Určitě se to nám Všem vyplatí! A to přece není o penězích!! Novotný Jiří Na podlesí 1469 43201 Kadaň
0/0
30.5.2001 10:58

Vorlík

Jedním slovem paráda
Tak to na světě chodí. Pan starosta si myslel, že s paní Regecovou vyjebe, ale nakonec ona vyjebala s ním. K tomu se dá jedině gratulovat.
0/0
30.5.2001 10:53

Michaela

Gratuluji a blahopřeji
Markéto, moc Vám úspěch přeji. Doufám, že i Váš případ bude motivací pro ostatní, že nenechají zstrašit. Jen bych si přála aby tento případ neskončil, neboť se domnívám, že by mělo dojít na odpovědnost úředníků, kteří vydali stavební povolení, starosty a všech kteří tuto situaci zavinili. Hranicím přeji schpnějšího starostu.
0/0
30.5.2001 10:52

JV. Viden

koupit a nebo ukrast
Me jste v Temeline vyvlastnili (CSSR) 13 hektaru, v roce 1971 , nedostal jsem ani korunu . Podle tohoto klice by to stalo 130 mililionu. Tak to vypada v Cechach. Zlodejove a podvodnici pod rouskou statu.
0/0
30.5.2001 10:48

Jindra

Regecová - pozemek
Pokud budeme právo ohýbat a lámat jak se nam to hodí a pokud se nenaučíme spolu slušně jednat, tak nemáme v civilizované evropě co pohledávat. Přeji paní Regecové úspěch a jsem rád, že se postavila všem, kteří proti ní používali výhružky i urážky. Jindra.
0/0
30.5.2001 10:41Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.