Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Timeshare: nové fígle, jak vylákat peníze

Přestože na horách ještě leží sníh, spousta lidí se už rozhoduje kam v létě na dovolenou. Proč však platit cestovním kancelářím nebo si pořizovat chalupu, když je zdánlivě snadné koupit si byt u moře či v Alpách? A co takhle se o náklady podělit s dalšími lidmi, když tam člověk stejně stráví jeden dva týdny v roce? Na těchto dvou myšlenkách je postaven celosvětový systém timeshare. Je to jen jiný způsob cestování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Veronika

heheh, tak mám, nebo nemám??

Byla jsem dneska na pohovoru v jedné firmě, která se tímto systémem Timeshare zabývá. Prodávala bych tyto dovolené... Docela koukám, co lidí na to naletělo, a nějak nevím, jestli tam jít dělat, nebo nejít... Jsem zvědavá jak to dopadne... 8-o:-)>-

0/0
1.11.2006 22:36

Zdeněk

Re: heheh, tak mám, nebo nemám??

Koukněte se na tuhle stránkuhttp://home.tiscali.cz/cz443992//ATCohlas.html, je tam popměrně dlouhý příspěvek někoho, kdo tyto pobyty prodával.

0/0
1.11.2006 22:46

mosulský machredž

nejlepší byl závěr .....

Prosím Vás, napište tady ještě nějaké veselé příhody z natáčení - jkdysi jsem se fakt schválně ze srandy zúčastnil té prezentace v jednom velkém hotelu - byl to nářez - ta prezentace neměla chybu - bylo to ještě vymakanější než vymývání mozků na prezentaci projektu Avalanche ;-D - té jsem se taky jednou z prdele zúčastnil , protože jsou to neopakovatelné zážitky, když domluvená pradlena vykládá lamám s bílým označením, jak jí to sype přes 100 kolíků a že nákup amerických dluhopisů splatných v roce 2020 nemá chybu ;-D - jinak abych to dokončil . ta nabídka týdenního pobytu za čtvrt melounu byla boží a když jsem je na závěr poslal cíleně do prd/ele, tak mi to plně vynahradilo ztrátu času a benzín ..:-D

0/0
31.10.2006 22:44

Speedy

Se divím, že na takovou ptákovinu dneska ještě někdo skočí.. :-)

0/0
23.10.2006 10:51

Zdeněk

Re: Se divím, že na takovou ptákovinu dneska ještě někdo skočí.. :-)

Bylo by fajn, kdybyste to trochu rozvedl, proč si myslíte, že je to ptákovina... Určitě je dobré sem napsat své vlastní kladné i záporné zkušenosti aby si ostatní mohli udělat svůj vlastní názor, případně nenaletět podvodníkům.

0/0
23.10.2006 16:25

Speedy

Když někam chci jet, sednu k netu, zaplatím a za 3 dny jedu. proč složitě měnit nějaký pobyty. A těm co je to jedno kam, last je levnější. :-)

0/0
24.10.2006 9:14

Zdeněk

Re: Když někam chci jet, sednu k netu, zaplatím a za 3 dny jedu. proč složitě měnit nějaký pobyty. A těm co je to jedno kam, last je levnější. :-)

Nevím, ale mně systém výměny vůbec nepřipadá složitý. U RCI to probíhá tak, že zavolám na telefonní číslo, ohlásí se mi operátorka, řeknu jí, že chci na ten a ten termín do rakouských Alp, ona mi nadiktuje 3-4 objekty (jejich čísla). Já zavěsím, najdu si je na stránce RCI, tam jsou přehledně popsány, kde přesně jsou, jak se tam můžu dostat,  jaké mají vybavení, kolik stojí, atd. Já znovu zavolám operátorce a řeknu jí, který jsem si vybral a to je všechno. Poštou mi pak přijdou pokyny a potvrzení, že je to pro nás objednáno. V případě last moment nemusím čekat na poštu a mohu jet prakticky druhý den (cena na last moment je až poloviční) Zatím se nám nestalo, že by nám nějaký objekt nenabídla. Mám ověřeno, že pokud bych do těchto objektů jel jako nečlen RCI, tak by mě to přišlo cca o 1/3 dráž (někdy i více) ... vždycky si to ověřuji na recepci.

0/0
24.10.2006 20:55

Zdeněk

Re: Když někam chci jet, sednu k netu, zaplatím a za 3 dny jedu. proč složitě měnit nějaký pobyty. A těm co je to jedno kam, last je levnější. :-)

Uváděl jsem někde na netu jeden příklad levného last moment s bodovým systémem u RCI, tak ho tady napíšu taky: Jeli jsme v létě na poslední chvíli do Maďarska do lázní, hotel měl 4* a cena za ubytování v apartmánu bez jídla pro 4 byla: 12500 bodů (tj přibližně 4125Kč) a 100EUR za změnu tedy přibližně 1750Kč na osobu (opakuji: pouze ubytování). Jedná se o bodový systém RCI a v ceně bodu (cca 0,33Kč) jsem započítal počáteční vklad a poplatek za údržbu "našeho" objektu. Hotel měl venkovní i vnitřní (vyhřívaný) bazen, každý den nové ručníky a úklid, byl kousek pěšky od termálních lázní a asi 10km od Balatonu...

0/0
24.10.2006 21:05

Speedy

tak ještě k tomu připočtěte udržovací poplatek a 10 km od balatonu za ty peníze, fakt super výhodný..... :-)

0/0
25.10.2006 11:22

Zdeněk

Re: tak ještě k tomu připočtěte udržovací poplatek a 10 km od balatonu za ty peníze, fakt super výhodný..... :-)

V ceně bodu je započteno: poměrná část z počátečního vkladu, udržovací poplatek a poplatek za to, že nejedu do "svého" objektu ale jinam. Takže ta cena za pobyt je opravdu konečná :-) ... Navíc ten objekt byl cca 10 minut pěšky od termálního jezera v Hevízu, takže těch 10km od Balatonu bylo jenom pro informaci ... nebylo to myšleno, že bychom se každý den jeli na pláž koupat ..

0/0
25.10.2006 13:18

Zdeněk

Re: Re: tak ještě k tomu připočtěte udržovací poplatek a 10 km od balatonu za ty peníze, fakt super výhodný..... :-)

Pokud se podíváš na jejich současnou nabídku, tak tam mají akční nabídku 7 nocí s polopenzí (vždy švédský stůl) za 398 EUR za osobu, tj celkem pro 4 osoby na jeden týden: 1592 EUR. Takže sleva pro mne jako člena RCI na last moment  byla opravdu dobrá, ne? Samozřejmě porovnání je zkreslené, protože my jsme to měli bez jídla ale v Maďarsku jsou ceny pro nás opravdu slušné..

stránka na ten hotel je zde:http://www.clubdobogomajor.hu

0/0
25.10.2006 14:37

Zdeněk

Atlantic View Club

informace o našem pobytu v Coral Beach Resort na Lanzarote. Byli jsme tam s přáteli (4 osoby) v termínu: 12.-19.10.2006.

několik dní před odletem nám z Lanzarote zavolali, že je vše OK a že můžeme přijet,na letišti na nás čekal pracovník a autobusem nás odvezli do střediska,středisko prý funguje 17 let, apartmány jsou trochu opotřebované ale jinak docela pěkné (prý je budou postupně renovovat), vybavení apartmánů docela dobré: 2 ložnice, 1 velká koupelna se záchodem a s vířivou vanou a jedna menší koupelna se sprchovým koutem, televize, video, mikrověž s CD a TAPE, kuchyně (chybí mikrovlnka, chybí myčka jinak OK), v ceně byl zájezd po ostrově, zájezd na trhy a jedna večeře, malá terasa se zahradním nábytkem a 2ks lehátka, gril, 2x představení (zpěvák), ukázali nám i to druhé středisko (je dále od moře), pláž je tam písečná – málo lidí, ve středisku byli ubytování také turisté z Anglie a z Německa, autobus pro odjezd zpět na letiště jsme si museli uhradit (6EUR),

0/0
23.10.2006 10:04

Zdeněk

Re: Atlantic View Club

Pokračování: 5 minut od střediska je obchodní dům s rozumnými cenami, během přesvědčování ke koupi členství nebyli agresivní, setkali jsme se tam i s lidmi, kteří mají plné členství (podle mne je to značně nevýhodné ale je to asi věc názoru), naše rada: nekupovat nic na výletě, je to tam předražené i když česká průvodkyně tvrdí, že jsou tam nejlepší ceny, Můj celkový názor: když už si to na prezentaci člověk koupí, pak je lepší tam jet, než se pokoušet dostat pomocí soudů peníze zpět.

0/0
23.10.2006 10:07

Speedy

to sis jako na dovolený vařil, nebo proč ta myčka a mikrovlnka?

0/0
24.10.2006 9:21

Zdeněk

Re: to sis jako na dovolený vařil, nebo proč ta myčka a mikrovlnka?

Tohle je asi trochu jiná dovolená, než na jakou jezdíš ty. Ale abych to trochu vysvětlil jedná se zde o apartmány, které mají většinou perfektně vybavenou kuchyni a předpokládá se, že si člověk buď chce sám vařit, případně občas zajít někam na večeři, nebo samozřejmě je možnost přikoupit si v daném objektu polopenzi. Takže abych nemusel mít nádobí, tak ta myčka a mikrovlnka je docela dobrá...:-) Jezdíme na více typů dovolených a tohle je jeden z nich.

0/0
24.10.2006 20:31

Zdeněk

Re: Re: to sis jako na dovolený vařil, nebo proč ta myčka a mikrovlnka?

Ještě bych chtěl dodat, že se v případě toho jídla vlastně jedná o možnost volby, tj. pokud jedu s normální cestovkou s polopenzí, tak prakticky nemám jinou možnost, než chodit pravidelně na jídlo i když mi po pár dnech může přestat chutnat. Takhle si můžu koupit na jeden den polopenzi a další den si třeba v kuchyni uvařit snídani podle svého, atd. Ten Timeshare právě v tomhle bodě pro mne znamená plus. Ale ten systém má i řadu mínusů takže není pro každého vhodný.

0/0
24.10.2006 20:41

Speedy

Nádobí můžeš mÍt ve skříni, ale ve dřezu je budeš mÝt.

0/0
25.10.2006 11:37

Zdeněk

Re: Nádobí můžeš mÍt ve skříni, ale ve dřezu je budeš mÝt.

Díky za upozornění :-) ale myslím si, že to není zas až tak podstatné. Podstatnější je, myslím, ten fakt, že ten systém (Timeshare) má své výhody a nevýhody a že vyplňuje určitou mezeru v možnostech cestování. Znám lidi, kteří si kupují letenku někam a tam si teprve shání ubytování a program. A znám i lidi, kteří si kupují jenom zájezdy s "Čedokem" (to jsem uvedl jenom pro příklad) a chtějí mít všechno předem připraveno. A tohleto mě připadá něco uprostřed.

0/0
25.10.2006 13:27

Speedy

OK, vezmem to konkrétně, na kolik Tě vyjde týdne lyžovíni v Alpách. Rakousko, Itálie např.?

0/0
26.10.2006 8:02

Zdenek

Re: OK, vezmem to konkrétně, na kolik Tě vyjde týdne lyžovíni v Alpách. Rakousko, Itálie např.?

Jeden příklad jsem popsal v téhle diskuzi o kousek níže. Byli jsme v hotelu Marco Polo Club Alpina (stránky jsou na: http://www.clubhotel-alpina.at/index_e.html) Celé apartmá nás na týden stálo 7500 Kč (spočítáno včetně všech poplatků!!), mohli jsme tam, jet 4, takže cena pro jednoho vychází 1875,-Kč. Když jsem si na recepci vyžádal ceník, tak by to stálo 51 EUR na osobu a den, takže celková cena za ubytování pro jednu osobu na týden by vyšla cca 10000Kč (51*7*28=9996). Ten hotel má super polohu pro lyžování i pro léto. K té ceně je nutno připočítat samozřejmě dopravu, pernamentku a jídlo... Ovšem pokud chceš ušetřit, tak jídlo dovezeš autem) Hotel má bazén, kulečník, fitness, sauna je také v ceně... Tenhle pobyt nám zprostředkovala firma Select Destinations, která převedla peníze na firmu E.B.S. (anglická firma). S firmou RCI by to ubytování vyšlo trochu navíc ale bylo by to určitě levnější než těch 10000Kč.

0/0
26.10.2006 9:09

Zdenek

Re: Re: OK, vezmem to konkrétně, na kolik Tě vyjde týdne lyžovíni v Alpách. Rakousko, Itálie např.?

pokračování: Já jsem už lyžoval levněji: s nějakou kladenskou cestovkou (tuším, že mě to stálo 4500,-Kč na 5 dní včetně dopravy, pernamentky, ubytování a jídla) ale ty dva příklady ubytování opravdu nejdou srovnávat. Spalo se na palandách po 6 lidech v malé místnosti a průvodce nám vařil guláš...:-) ale lyžování bylo super (Dolomity - Kromplatz). Chci tím říci, že se musí pro opravdovou představu porovnávat stejné objekty .. pak to je alespoň trochu objektivní.

0/0
26.10.2006 9:16

Zdenek

Re: Re: Re: OK, vezmem to konkrétně, na kolik Tě vyjde týdne lyžovíni v Alpách. Rakousko, Itálie např.?

Jak jsem si to po sobě přečetl, tak to vypadá jako bych byl zástupce nějaké Time-sharingové společnosti :-) Tak asi začnu psát o nevýhodách ... Docela bych uvítal, kdyby se mi někdo ozval, kdo si zakoupil přes Select Destinations členství v klubu Promotel. Potřeboval bych si vyměnit informace. Tu první dovolenou nám sice zprostředkovali ale musel jsem tam posílat houf e-mailů než se mi ozvali .. no zkrátka jsou problémy v komunikaci. Takže pokud má někdo nějaké zkušenosti, prosím napište na můj e-mail: zdeneklavicka@volny.cz Ty dovolenézařizuje anglická firma E.B.S.

0/0
26.10.2006 9:28

Speedy

No a na kolik vyjde to tříleté členství a jak často můžete někam vyjet?

0/0
26.10.2006 9:45

Zdeněk

Re: No a na kolik vyjde to tříleté členství a jak často můžete někam vyjet?

Především bych chtěl varovat před tříletým členstvím, protože to je podle mne nevýhodné. Existují dvě tříletá členství: v klubu Promotel a druhé: Discovery (obě nabízí např. Select Destinations) ... všimni si, že už začínám psát nevýhody :-)

Nejdříve ten Promotel: Zaplatí se 45000Kč a za to by člověk měl dostat 6 týdnů po dobu tří let (vždy 2 týdny v roce) vždy pro 4 osoby. To nevypadá zatím špatně: jeden týden pro jednu osobu vychází na 1875Kč. teď začínají ty zápory: dostali jsme katalog, kde byly uvedeny pouze země a ne konkrétní objekty, objednat lze celkem jednoduše, vyplní se přihláška a pošle faxem a pak se čeká, čeká, pak se pošle několik e-mailů až konečně na několikátý pokus odpoví a řeknou, že tak, jak jsme to objednali, tak to nejde... pošleme další objednávku a ta konečně prošla (výsledek byl ten Alpin klub - všechno nakonec dopadlo dobře ale byly z toho nervy). Teď jsme poslali požadavek na zimu do Francie a scénář je zatím podobný .. asi tam budu muset zavolat - anglicky

0/0
26.10.2006 13:52

Zdeněk

Re: No a na kolik vyjde to tříleté členství a jak často můžete někam vyjet?

Pokračování nevýhod Promotelu o kterých jsme se dozvěděli až během e-mailové korespondence s Angličany (E.B.S.), které nám neřekli během prezentace: ty dva týdny v daném roce nejdou sloučit, do stejného objektu můžeme až za rok, za některé objekty se musí připlácet (platí to pro objekty v Rakousku, Francii a ve Švýcarsku), do mnoha zemí nemá vůbec smysl takto vycestovat, protože by doprava byla strašně drahá (např. je tam Čína, kde si člověk může vybrat pouze 3 dny !!!??). Pro zajímavost uvedu některé země: Rakousko (200EUR navíc), Francie, Švýcarsko, Španělsko (objekt je vzdálen cca 6km od moře!!??), Madeira, Malta (není to přímo hlavní ostrov ale nějaký ostrůvek vedle ... takže doprava !?), Austrálie, Indie, Thajsko, Argentina, Řecko, Čína, Tenerife, Turecko. To je asi vše co mi napadlo o tomhle klubu. Můj závěr je: když už se podaří něco si objednat, pak je to asi fajn ale dá to dost práce a člověk je až do posledku nervozní, jak to dopadne .. takže to opravdu není pro každého.

0/0
26.10.2006 14:48

Zdeněk

Re: No a na kolik vyjde to tříleté členství a jak často můžete někam vyjet?

Teď ten program Discovery: člověk zaplatí 90000,-Kč a pak se platí ročně 11000,-Kč a za to člověk může cestovat jako plnohodnotný člen společnosti Interval International, tzn. lze sloučit několik týdnů dohromady a vybírat si z celého katalogu (ten je opravdu rozsáhlý). No a cena na osobu a týden vyjde: ((90000+3*100*28+3*11000)/6)/4= 5475,- Kč. Těch 3*100*28 navíc je za to, že nebudete cestovat do "svého" objektu (poplatek 100 za výměnu). Po zakoupení plného členství prý od celkové ceny pak odečtou těch 90000,- (tedy 300000-90000) Diskutoval jsem v Coral Beach s jedním člověkem, který si koupil celoživotní členství v Interval International a ten mi řekl, že jet do jiného objektu (v systému Interval Int.) je velice obtížné a že tedy jezdí stále na Lanzarote ... někomu by se to možná mohlo líbit ale tohle já opravdu nemusím!

0/0
26.10.2006 15:05

Zdeněk

Re: No a na kolik vyjde to tříleté členství a jak často můžete někam vyjet?

Doživotní členství u RCI i Interval International má podle mne několik zásadních nevýhod: především je nutné si uvědomit, že kromě počátečního vkladu cca 300000,-Kč se člověk zaváže, že bude ročně platit cca 10000,-Kč korun a navíc poplatek cca 3000,-Kč za to že pojede do jiného než "svého" objektu. Představa, že to někdy přenechá dětem je většinou mylná, protože děti o podobný způsob dovolených většinou nestojí a prodat je to také velice problematické. Navíc nikdo neví, v jaké finanční situaci bude třeba za 10 let.

0/0
31.10.2006 8:33

Speedy

Takže je to na kulový, jsem letos v červnu jel s přítelkyní za polární kruh na nord kap. autem, ubytovaní motely, hotely, stan, byli jsme tam 15 dní, vyšlo to sakum prdum na 25 litru.

0/0
31.10.2006 10:14

Zdeněk

Re: Takže je to na kulový, jsem letos v červnu jel s přítelkyní za polární kruh na nord kap. autem, ubytovaní motely, hotely, stan, byli jsme tam 15 dní, vyšlo to sakum prdum na 25 litru.

To musel být pěkný zážitek ! Kolik to bylo km? Jak jste si hledali hotely?

0/0
31.10.2006 17:47

Zdeněk

Re: No a na kolik vyjde to tříleté členství a jak často můžete někam vyjet?

Abych to porovnávání uzavřel, tak ještě v krátkosti popíši ještě jeden produkt od RCI. Jedná se o tzv. bodový systém. My jsme ho koupili za těchto podmínek: doba trvání je na 10 let, zaplatili jsme 112500Kč jako vstupní poplatek, každý rok platíme 500CHF (cca 9000Kč) za údržbu "svého" objektu - ve Švýcarském Leukerbadu a pokud jedeme jinam než do svého objektu platíme 100EUR. Za takto vložené peníze dostáváme každý rok k dispozici 64000 bodů (první rok ještě navíc 100000 bodů). Z výše uvedeného jsem vypočítal orientační cenu bodu na 0,33Kč. Výhodou je to, že si můžeme vybrat apartmán pro 2 osoby (za méně bodů) a nebo apartmán pro 6 osob (více bodů) v lepší nebo horší lokalitě, vše je zohledněno odpovídajícím počtem bodů. Znamená to, že za naše body můžeme vycestovat i vícekrát za rok, pokud např. jedeme last moment, kdy je počet bodů poloviční. Většinou si vybíráme objekty v dosahu auta, takže odpadávají případné potíže s letenkami. Objektů je opravdu hodně a v atraktivních lokalitách.

0/0
31.10.2006 18:04

Zdeněk

Jak snížit riziko že budete podvedeni

Time-share není podvod. Ale je zde velké nebezpečí, že narazíte na podvodníky, kteří vás o vaše vložené peníze připraví.

Jak lze tedy snížit toto riziko? Nebrat si s sebou žádné peníze ani kreditní karty. Přesvědčování je totiž jak v případě podvodníků tak i v případě normální firmy značně přesvědčivé až  agresivní a mohli byste podlehnout. V žádném případě na prezentaci nic nepodepisovat a neplatit žádné zálohy. Navrhnout zástupci firmy, že si smlouvu vezmete domů, prostudujete si ji v klidu a do 2-3 dnů ji přinesete podepsanou. Slušná firma by toto měla akceptovat a potvrdit vám, že máte právou do 14 dnů odstoupit od smlouvy (pokud je prezentace mimo sídla firmy). Takto se choval přímý zástupce firmy RCI při své prezentaci k nám: byl také velice přesvědčivý ale umožnil nám vše si v klidu rozmyslet a podepisovali jsme to až za 3 dny. Vše funguje již čtvrtým rokem k naší spokojenosti.

0/0
29.9.2006 8:20

Timeshare

umim cist
na smlouve mate vesmes vsichni podepsane ze zaplacena castka je nevratna, takze si usetrete nervy a penize za soudy, kupte si letenku a na tu dovolenou jedte - asi budete prekvapeni. jelikoz se jedna o reklamni dovcu a spolecnosti jde o to aby jste se na zaklade teto dovolene rozhodli koupit cele clenstvi, jde vesmes o rozmlazlovaci dovolene. nechte se rozmazlit....za ty prachy to stoji a zpatky je stejne nedostanete - tak at nepropadnou...  
0/0
22.3.2006 14:34

Zdeněk Lavička

Re: umim cist

Chtěl bych přidat své zkušenosti s tímto systémem (time sharing) a se společností Select Destinations s.r.o. Byli jsme na prezentaci této firmy, zaplatili jsme si 3-leté členství. Po odvysílané reportáži v TV jsme měli obavy jak to vše dopadne ale dopadlo to (alespoň pro tentokrát) dobře: tento týden jsme se vrátili z první dovolené (1 týden) a vše proběhlo v pořádku.

0/0
11.9.2006 9:54

Zdeněk Lavička

Re: umim cist

pokračování:

Dovolená pro dvě osoby stála 7500Kč (poměrná část z celkově zaplacené sumy) + 200EUR (tuto částku požadoval zaplatit resort navíc ... i o tomto jsme byli předem informováni). Za tuto cenu jsme tam mohli jet maximálně 4. V recepci jsem si vyžádal platný ceník a to samé apartmá ve stejnou dobu ovšem pouze pro 2 osoby by nás přišlo na 714EUR (51EUR/den x 7 * 2). Znamená to tedy, že Select Destinations opravdu převedla peníze na anglickou společnost E.B.S., která nám převod peněz potvrdila a pobyt (z našich peněz) předem proplatila. V podstatě lze říci, že jsme se na prezentaci dozvěděli vše podstatné a na nemožnost vrácení peněz jsme byli upozorněni. Bylo by dobré, kdyby sem i někdo další napsal své zkušenosti ať už kladné nebo záporné. Vidím to spíše jako problém našich zákonů, které neumožňují odstoupit do 1 týdne od smlouvy, tak jako je to např. ve Švýcarsku.

0/0
11.9.2006 9:54

Zdeněk Lavička

Re: Re: umim cist

Opravuji svoji informaci o nemožnosti odstoupit od smlouvy:

Občanský zákoník řeší spotřebitelské smlouvy i na obecnější rovině a platí, že byla-li smlouva uzavřena mimo stálou provozovnu poskytovatele (např. na předváděcí akci), podle § 57 můžete od smlouvy písemně odstoupit do 14 dnů od jejího uzavření. Nedošlo-li dosud ke splnění dodávky zboží či služeb dodavatelem (tzn. na dovolenou jste ještě neodjeli), můžete od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 1 měsíce.

0/0
14.9.2006 8:34

Jaroslav Prokš

I Atlantic VieW Club podvádí
Zúčastnili jsme se s manželkou "předání výher" tak jako je popisováno v případech jiných cestovních agentur. Samozřejmě že i tento Atlantic View Club není nic jiného než neseriozní spolek, který láká pod různými sliby peníze z "vylosovaných" lidí. Arogance s jakou vystupují pracovnice, když zjistí, že nejste oblomný k jejich pochybným nabídkám je varováním pro ostatní "výherce". 
0/0
3.8.2005 14:34

neznámý

Re: I Atlantic VieW Club podvádí

  Sděluji Vám všem podvedeným na vědomí, že tento Atlantic view club na Lanzarote nabízí ubytování pro 4 lidi  za 73,-Eu na den. Takže si z tohoto dovolenkového klubu, což je opravdu cár papíru udělal pěknou živnost.

A co naše soudy a zákony!!!Smutné

0/0
19.3.2007 18:42

kaktus123

dovolená Lanzarote -prováděná prezentací
Napiste sve kontakty na stape@cmail.cz, abychom mohli proti teto spolecnosti spolecne postupovat za cilem dostat svych prav.
Děkuji předem . Pracuji na tomto pripadu jiz 4 mesice a stalo me to jiz mnoho casu. Cim vice postizenych tim lepe docilime vysledku.
0/0
13.7.2005 11:52

dante

select destinations
Dne 2.5.2005 jsme byli s přítelem na prezentaci firmy Select Destinations a vydražili jsme zájezd na ostrov Lanzarote za 25.000,-Kč. To, že bychom se před prezentací podívali na internetové stránky by nám jistě pomohlo a nikam bychom ani nejeli. Bohužel. Máme sice jakousi smlouvu, která je ovšem neplatná, neboť jak nám sdělil právník, náležitosti této rádoby smlouvy jsou naprosto nevyhovující, nebo spíše žádné, čímž je smlouva pouze kus cáru. Od smlouvy jsme odstoupili a požadujeme vrácení celkové částky. Pokud se tak nestane, jsme rozhodnuti řešit vše soudní cestou. Jen si stále říkáme, jak jsme mohli takhle naletět.
0/0
10.5.2005 11:27

Zdeněk

Re: select destinations
Jsme na tom stejně Rozhodl jsem použít denní tisk .
 
0/0
18.5.2005 20:04

kaktus123

Re: Re: select destinations
Jsem na tom stejne musime se spojit dohromady.
 
0/0
13.7.2005 11:47

Jiřka

Re: select destinations
Bohužel i moji rodiče naletěli těmto podvodníkům, prosím každého kdo s touto neseriozní společností měl stejné zkušenosti a podařilo se mu jak koli odstoupit od smlouvy, podělte se s námi. Nebude to jednoduché...Příští týden si jedu do Kladna ověřit sídlo společnosti a v případě přítomnosti některého zaměstnance začnu s nimi jednat...ráda se opět podělím i já o své poznatky. Předem děkuji
0/0
10.6.2005 11:31

kaktus123

Re: Re: select destinations
Uz v teto situaci delam kroky 4 mesice obratte se na me sbiram zkusenosti dalsich postižených.
 
0/0
13.7.2005 11:45

Jana

Re: Re: select destinations

Jsme v podobné situaci, rok po Vašich rodičích. Podařilo se vám odstoupit od smlouvy a získat zpět peníze?

Moc děkujeme za odpověď.

0/0
13.8.2006 18:54

Jana

Re: Re: select destinations

Dopadli jsme podobně jako Vaši rodiče.Podařilo se Vám za ten rok zrušit slouvy a získat zpět peníze? Moc děkujeme za odpověď

0/0
13.8.2006 19:02

Select Destinations

Re: select destinations

Prosím někoho, komu se podařilo vycestovat přes tuto kancelář do některého ze středisek: "Atlantic View Club" nebo "Coral Beach Resort" aby to zde uveřejnil, případně mi napsal na e-mail: zdeneklavicka@volny.cz Podle výpisu z obchodního rejstříku by tato společnost měla existovat od 30.října 2003, tak snad někdo bude mít nějaké zkušennosti (ať už záporné nebo kladné)

0/0
19.4.2006 9:48

Incentive Leisure Group

Incentive Leisure Group
Máte někdo zkušenosti s cestovní agenturou Incentive Leisure Group, která zprostředkovává dovolenou na Lanzarote (v komplexu Atlantic View Club)? Pokud ano napiště prosím své zkušenosti  na face@seznam.cz
0/0
12.3.2005 16:49

lucinka

Re: Incentive Leisure Group
s manželem jsme byli na nádherné dovolené na Atlantic View. Byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. krásné ubytování, nádherný ostrov. výlety zdarma jako i půjčení auta. Na prezentaci jsme měli to štěstí, že byl pozván i pár, který již na této dovolené byl. Dokonce měli sebou i fotky. dali jsme na jejich doporučení a nelitujeme. Vše není jen černé nebo bílé. Pár lidí si tu stěžuje ale přitom nemá na co. Na té dovolené ještě nabyli - pokud by tomu tak bylo, věděli by, že vše je jak má. hezký den.
0/0
11.5.2005 11:07

Jak to vidím já

Re: Re: Incentive Leisure Group

Tak nějak se lákají další důvěřivé ovečky ;-O   :-(

0/0
29.9.2006 8:38

Richard Šimůnek

Zkušenosti
Podívejte se na webové stránky na adrese www.atc.zde.cz, nebo www.opp.zde.cz, kde najdete zkušenosti a ohlasy desítek lidí, kteří zaplatili spousty peněz, přišli o ně, nebo se jim podařilo dostat něco zpět, těch, kteří vyjeli na zakoupený pobyt, i těch, kteří nikam nejeli přesto, že si pobyt zaplatili, atd. Jedná se o klienty převážně společností AEONIAN TRAVEL CLU, s.r.o., OCEAN PARADISE PROMOTIONS, s.r.o. a ODYSSEY INTERNATIONAL.
0/0
28.6.2003 16:56Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.