Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Stát Sazce s halou nepomůže

Peníze na halu pro hokejový šampionát bude muset Sazka hledat někde jinde - stát jí nepomůže. Vláda zamítla návrh na poskytnutí státních záruk za šestimiliardový úvěr, z něhož chtěla loterijní společnost halu dostavět. Sazka hrozí, že stavba se teď zastaví a mistrovství na jaře 2004 se bude muset hrát jinde.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P.

Mistrovství nebo studa?
Ať ta slavná Sazka začne uzavírat sázky o to, jestli se bude konat mistrovství nebo ostuda. Výtěžek ať potom použije na stavbu té haly....
0/0
14.2.2003 21:04

Herodes

Nepomůže.
To je správně ať si zlodějská Sazka i šmejd Hušák pomůžou sami 
0/0
14.2.2003 12:29

Petar

Hradubice
Buď Sazka blafuje a rychle bude stavět dál, nebo jí fakt došly peníze už u základů a pak je to dost těžko uvěřitelný diletantismus. Buď jak buď v Praze asi nový staďák napřesrok nebude. Potom nevidím důvod, proč nezachovat s existujícím mezinárodním souhlasem pořadatelství a nenechat to na Hradubicích či Ostravě,obě místa mají mezinárodní letiště, vyhovující stadiony a celkem slušné zázemí ubytovací i kongresové, je určitě levnější případně adaptovat nějaký ten hotel, než budovat halu za 10 mld.
0/0
14.2.2003 11:21

Milan H.

Sazka(my muzikanti)=Byznys(bez rizika)=Záruky(dá je stát)=Možný krach?(jsme přece muzikanti-platí vláda)
Nedokážu pochopit drzost a troufalost některých pohlavárů SAZKY. Žádají státní záruky ve výši 9 miliard Kč (včetně úroků) s tím, že se zaručí pozemky v hodnotě cca 500 mil. Kč. To snad není možné ta troufalost? Každý jiný podnikatel by se se zlou potázal a ani by neměl tu odvahu požádat stát o podporu nebo o záruku na jeho soukromý projekt, hanba by ho fackovala, protože by věděl, že to je dopředu pasé. jen SAZKA to riskla. Jak někdo může být tak troufalý a nabídnout záruky v hodnotě 1/10 ceny? O nic jim přece nejde.Zkusili to, no život jde dál. ČSTV jako zřizovatel tohoto podniku by se měl první starat o politickou etiku hlavních představitelů firmy. Nebo je to v jejich zájmu????          
0/0
13.2.2003 20:21

Bajza

Dr.Kellovsky je opět na koni.
OSTRAVA, 11. února 2003 - Union banka se včera večer dohodla se svým klientem, společností Quonex Real na změně podmínek úvěrů ve výši 150 mil. Kč, které Quonex Real získal v červenci loňského roku. Součástí nově sjednaných podmínek je závazek Union banky, že během následujících 90 dnů banka neomezí práva Quonexu vůči pozemkům, na kterých má být postavena hokejová hala pro Mistrovství světa v ledním hokeji 2004.
0/0
13.2.2003 16:19

zakládající člen ODS

Tunelu do státního rozpočtu za pomoci stavby hokejové haly v Praze sklaplo!
Občané by měli vidět ty protažené obličeje členů politickoekonomické mafie po prohlášení vlády, že na ten "tunel" finanční záruky nedá.Naopak je dobře, že se dal pokyn speciálnímu útvaru policie prošetřit kam zmizelo 500 milionů korun od státu a recyklaci ekologicky znečištěné zeminy ze stavby, když se bez recyklace údajně vozila všude možně i Dořákovi na Buštěhradskou haldu po Poldi Kladno.!Celý případ řádně prošetřit a viníkům nechat uhradit škodu včetně zabavení jejich majetků! A těm co jim umožnili takto si počínat dát bez milosti výpovědi z pracovního poměru ve státní správě a popohnat k trestní zodpovědnosti za zneužití prvomoci veřejného činitele!
0/0
13.2.2003 13:22

Laco

Re: Tunelu do státního rozpočtu za pomoci stavby hokejové haly v Praze sklaplo!
Je zajímavé, že se zakládající člen ODS shodne s členem proklínajícím vedení ODS. Asi už se to nedá vydržet a lidi procitají.
0/0
13.2.2003 14:37

Pavel

Dobré rozhodnutí vlády.
Je to dobré rozhodnutí. Hokej mám rád, ale halu by mělo financovat město nebo hokejový svaz, případně soukromý investor. Už to, že Sazka utratí 6 mld.Kč za stavbu haly v Praze je nehoráznost. Má sloužit k podpoře všech sportů a v celé republice. Určitě její peníze nejsou určeny k podvodům s pozemky.
0/0
13.2.2003 13:19

Janek

Hokej???
Nevim, proc bychom meli sponzorovat vystavbu nejake haly pro par sasku s hokejkama?! Pokud si chteji zahrat, at si ten stadion zaplati ze svyho Jinak si myslim, ze se urcite nekde jinde na svete najde jiny a lepsi areal, kde se muze mistrovstvi usporadat. Ted, pul roku po povodnich bych opravdu vyuzil 6mld jinym zpusobem. Konecne pan ministr pochopil, ze uz to tak dal nejde, aby se tlusty prasata, kt, si nevidi do huby prizivovali na statnim. Pane Sobotka, mate u me jedno velke vyznamne plus A co se tyce argumentu o volnocasovych aktivitach mladeze... Na to staci i mensi hala, ne
0/0
13.2.2003 11:59

OPP

Hala?
 Konečně někdo ty nenažraný tlustý prasata, který si nevidí do svejch rypákú švihnul bičem přes uši. Jen tak dál, po Praze se prohánějí stovky dalších prasat, který by chtěly tloustnout ze státních peněz. Peníze chybí, kam se člověk podívá a hokejová hala, to je fakt asi špatnej vtip. Jednou se z toho hokeje všichni poserem.
0/0
13.2.2003 10:41

Rico

využití
To by mě zajímalo jestli vláda dokáže využít těch šest miliard rozuměji
0/0
13.2.2003 9:59

Laco

Jak asi uvažuje Buzková
Prosťáček mojeho formátu kdyby byl v její pozici tak by asi uvažoval takhle: Pokud má ministr financí 6 miliard navíc navrhnu postavit třeba hokejovou halu alespoň bude větší sportovní vyžití pro mládež. Než jednu za 6 v Praze tak raději 6 hal za 1 miliardu v různých místech. Česká republika není pouze Praha. Když ale ministr financí má hluboko do kapsy a musí jó zvážit kam těch 6 miliard, tak je lepší je věnovat na podporu řešení bytového problému. Pokud jsou tu lidi ochotni si utáhnout opasek aby vyřešili svůj bytový problém a neotravujou stát, že chtějí státní byty s regulovaným nájemným tak to je ta nejlepší investice. Konečně se jednou pro vždy tento vřed vyřeší. Pokud by stát za 6 miliard koupil podíly v sazce a stal se významným akcionářem, tak by to mělo pouze tu výhodu, že rodinní příslušníci pracovníků ministerstvech či politických stran by se spokojeně mohli usadit ve vedoucích místech v sazce. Organizace by se tradičně stala ztrátovou. Kdyby se poradila se svojím manželem možná by jí vysvětlil jak to chodí v dozorčích radách nebo právě proto, že se s ním poradila tak to navrhuje. Není horšího hospodáře než je stát tvrdil Klaus a měl pravdu. Zapomněl však přiznat, že politici se za něj nejraději schovávají.
0/0
13.2.2003 9:25

Tomáš

Re: Jak asi uvažuje Buzková
No jo, to je sice hezký, co píšeš, ale... Tady nejde o sportovní vyžití, tady jde tak trochu o něco jako sportovní "Národní divadlo". To máš stejný, jako kdybys napsal, že místo jednoho letiště v Ruzyni mohlo být dvanáct malých v Plzni, Táboře, Ústí nad Labem, Opočně, Vsetíně a kdoví kde ještě... Za další: kdyby stát vlastnil podíly v Sazce, tak by to MĚLO jednu dost podstatnou výhodu. Asi sis totiž nevšiml, že SAZKA je jedním z nejvíc vydělávajících a nejvíc ziskových podniků u nás - a jako taková vydělává pro své akcionáře. Čili by vydělávala pro stát. A za poslední: ministr financí těch šest miliard nikomu a nikam dávat nemusí, jde tady jenom o GARANCE, které by nestály tenhle stát víc, než jedno razítko. A pokud aspoň trochu vidíš do vztahu státu se Sazkou, tak Ti musí být jasný, že případný dluh by byl vymahatelný hodně snadno. Stačilo by zablokovat povolení loterií a viděl bys, jak by to SAZKA dala rychle dohromady.
0/0
13.2.2003 10:06

lukass

Re: Re: Jak asi uvažuje Buzková
To co pises ty je sice taky hezky, ale takovyto natlak, kterym se snazil zlodej Hušák ziskat statni zaruky... to je prasarna. Dobre mu tak, aspon vidi, ze se z nej vsichni neposerou...
0/0
13.2.2003 11:23

Posleda

Re: Re: "Jen" garance?!
Tak popořadě: 1. Tady nejde vůbec o sportovní vyžití, ale výhradně o drahý tyjátr. V takovéhle hale (ale ani v těch zmiňovaných 6 po jedné miliardě) by se nikdo sportovně nevyžil. Veřejnost- mládež rozhodně ne a sportovci - profesionálové se podle mne "v práci" moc nevyžívají. Když hala nebude, tak nebude. Pocítí to možná jen fanoušci (a to hlavně na tom, že vstupenky na sportovní podniky nebudou moci být výrazně dražší). 2. Sazka je podnik s naprosto neprůhledným hospodařením. Sice přináší jakýsi zisk svým akcionářům- několika sportovním svazům, ale hlavně členům představenstva a ještě více Hušákovi. Tímhle se již cca před rokem zabývala média. Členové DR dostanou podklady na jednání, nikdo si je nesmí nechat, dělat poznámky nic. Výtěžek, který jde na rozvoj sportu, není větší než 12% z příjmů - vsazených peněz. Podnik s takhle vysokou režií by měl jít do kopru. A to ještě mají zajištěn monopol na spoustu sázkových her. 3. Dodatečný vyděračský požadavek na garance státem je poměrně jasný tah tunelářů. Sazka je spřáhlá s Quenexem, ty vysoké sankce za nedodržení smlouvy jsou důkazem. Normální soudný (resp. čestný) manažer by něco takového nepodepsal. Tady obě strany od začátku věděly, že Sazka nezaplatí a přelije stovky milionů pokut do ještě obskurnějšího Quonexu. Maděrič s Hušákem jsou dobře spolčení. Proč se nezaručila Sazka bankám svým majetkem? 4. Pokud by se stát zaručil, Hušák by Sazku vytuneloval a vláda (aŤ už tahle, nebo příští) by pak musela dluhy zaplatit z peněz daňových poplatníků. A pak by navíc vláda zjistila, že Sazka žádný vlastní majetek nemá. Určitě i velkolepá budova Sazky už by byla někde zastavená.... Vláda má u mne jeden z prvních kladných bodů, že tlaku vyděračů nepodlehla. Jen si nejsem jist u Buzkové, zda jen MŠMT nechtělo rovnou říci NE a nastavilo nesplnitelné podmínky pro poskytnutí garance, nebo zda je opravdu Buzková tak prostomyslná, že opravdu chtěla garanci prosadit.
0/0
13.2.2003 11:51

Laco

Re: Re: Jak asi uvažuje Buzková
Tvá uvaha o zlaté slepici co snáší zlatá vejce je správná ale nepoužitelná v ČR. Tu se z každé slepice pod řízením státu stane automaticky nenosička. Je to neuvěřitelné ale v praxi ověřené. Už jenom zlatá slepice banka ukázala jak to s ní vypadá v režii státu. A pokud jde o národní divadlo, tak to také nebylo financováno ze státního rozpočtu ale z dobrovolných darů a to je rozdíl. Ty sportovní haly by byly naprosto identické ale přesto za stejné peníze by jich bylo šest. Proč reprezentovat zemi pouze z Prahy ? Ta už investorům byla představena dost. Teď jsou na řadě jiní.
0/0
13.2.2003 11:58

zakládající člen ODS

Re: Jak asi uvažuje Buzková, .....Tak jak jí radí její velká kamarádka z mládí "Pavla"
A její kamarádce "Pavle" radí zřejmě její přátelé z Stb z období před listopadem 1989, kteří jsou možná aktivně zapojeni do politickoekonomické mafie zúčastněné na "Tunelu" do státního rozpočtu přes výstavbu hokejové haly v Praze. Tlačí jak se říká na pilu.Bud´to zařídíš, nebo se veřejnost doví o Tvé aktivní pomoci Stb mezi studující mládeží.A Petra vzájmu pomoc "Pavle dělá co může.
0/0
13.2.2003 13:35

Yřik

Sobotka maš recht
Dobře jim tak vychcanym vyděračum. Poďte do Ostravy, hala je tu dobra, tych par hotelu pro hokejisty stači, no a pro nas všecky fanoušky ?.......na Stodolní se paři non stop!!!!!  Co vy na to ? Dobra představa mistrovstvi nééé?
0/0
13.2.2003 9:20

natech

Huraaaa
Skutecne jim ten uver nedali...
0/0
13.2.2003 9:09

Milan

Laco má pravdu, nechť se svět přijede podívat
Nechť se svět přijede podívat do Pardubic, Ostravy, kde je 20% nezaměstnaných a prodavačky berou 200 euro měsíčně. Ať vidí škodovky u kauflandu a diravý silnice!
0/0
13.2.2003 8:13

Laco

Po dlouhé době body pro socana
Mnoho tunelářů opakovaně útočí na Sobotku, protože ten ve svoji mladosti má ještě kouska cti v těle. Co je to za potřebu reformovat státní výdaje a současně Prahou tunelovat státní rozpočet. Když jim Pardubice nevyhovují, nedá se nic dělat mistrovství pořádat nebudeme. My na to nemáme. Jsou duležitější věci než Prahou blafovat svět, jaká jsme rozvinutá společnost. Jsme u snědeného krámu a musíme vyčistit stáje. Je potřeba vypráskat korupci ze země.
0/0
13.2.2003 8:02

Kule

Re: Po dlouhé době body pro socana
člověk, který zvyšuje daně a tím okrádá spoluobčany, žádnou čest v těle ani charakter nemá.
0/0
13.2.2003 8:31

Laco

Re: Re: Po dlouhé době body pro socana
Mne se nezdá, že by byly větší daně než za Klause. Ale nechci se hádat. Kdyžtak mi připoměň co Sobotka zvýšil.
0/0
13.2.2003 8:45

Kule

Re: Re: Re: Po dlouhé době body pro socana
Pokud vím, tak teď mají zvyšovat spotřební daně, pořád ještě neopustili zhovadilou myšlenku o milionářské dani, aby se zalíbili lůze, která je vynesla k volebnímu vítězství. Daně byly vysoký vždycky, ale za Klause byla tendence k jejich snižování. Nyní bohužel US ztratila poslední zbytky cti a okrádání spoluobčanů podpoří. Jsem zvědav, kdo ty ubožáky bude volit. 
0/0
13.2.2003 9:51

Laco

Re: Re: Re: Re: Po dlouhé době body pro socana
Teď jsi mne chytil ale nemohu si přesně vzpomenou kdy to bylo (asi za Zemanovy vlády) kdy byla upravována daň směrem dolů nebo něco podobného( vyhandlovali Filipovci).
0/0
13.2.2003 12:11

Tomáš

Re: Po dlouhé době body pro socana
...no, já bych jenom řekl, že když se našly takové prachy na všelijaké summity NATO, tak dát jedno razítko na jednu garanci, navíc pojištěnou akciema ve 150% hodnotě, by snad nebyl takovej problém... A když se tady investovaly desítky miliard do oddlužení bank, které se pak prakticky zadarmo věnovaly všelijakým Japoncům, tak už fakt nevím, proč tohle všem tak vadí.
0/0
13.2.2003 10:08

Josef

Je to propojený
Karel Gut je členem dozorčí rady BESTSPORT, a.s., kde je předsedou představenstva Hušák. Ve všech firmách ještě působí Prágler.
0/0
13.2.2003 7:55

Tomáš

Re: Je to propojený
No a?
0/0
13.2.2003 10:09

pudlik

ať platí bohatí sportovci
Nehodlám z vlastních daní platit takovýhle stánek pro úzkou vrstvu milionářských a miliardářských sportovců, a jejich rodinných příslušníků a další bandu, která z nich žije atd. kdyby se dali třeba zámořští či jinde v Evropě hrající hokejisté dohromady, určitě by byli schopni poskytnout mnoho set milionů, možná by to dalo v přepočtu i miliardu či miliardy. Proč by to ale dělali, že?  Tady by se mělo ukázat, jak bohatí sportovci umějí být štědří a ne jak jenom brát balíky od všech možných sponzorů. A to se jedná o jejich chleba ne o můj. A Hušák a spol. ? to je kapitola sama pro sebe. Už dávno se mělo s touto černou dírou něco udělat. Tento supersportovní podvod který se jmenuje Sazka bych doporučoval pořádně proklepnout - ne ze msty, ale z důvodů, pro které vlastně Sazka funguje.
0/0
13.2.2003 7:50

Tomáš

Re: ať platí bohatí sportovci
Tohle se mi snad zdá. Ty to nehodláš platit pro úzkou vrstvu milionářských sportovců? Ach jo. A nezdá se ti, že ta hala by tam nebyla proto, aby si měl Jágr kde zabruslit, ale aby normální lidi mohli třeba právě toho Jágra (ale třeba i Rolling Stones a já nevím co ještě) vidět??? A že bys doporučoval proklepnout SAZKU? Proč? Pro ten důvod, proč vlastně funguje? Že dává peníze na sport všem svazům u nás? Nebo co o ní víš? Pravděpodobně nic, protože jinak nevím, jak jsi mohl napsat něco o černé díře. Nechápu Tě.
0/0
13.2.2003 10:12

lukass

Re: Re: ať platí bohatí sportovci
No asi takhle. Sazka sice dava do sportu dost penez, ale na svuj provoz spotrebuje neskutecny mnozstvi penez. Uz v minulosti kvuli tomu Husaka a spol. vysetrovala policie a doufam, ze to brzo udelaji znovu. P.S.:Ackoliv mi pan Sobotka prijde jako naprosto spatny ministr, tohle rozhodnuti chvalim. To by potom mohl prijit kazdy soukromy investor, ze chce postavit kancelare a uz je slibil zahranicnim firmam a ze by z toho byla ostuda, at se mu stat zaruci za uver...
0/0
13.2.2003 11:29

Milan

Re: Re: Re: ať platí bohatí sportovci
Kdyby toho ten investor udelal tolik pro dobre jmeno CR a kdyby z tech kancelari plynul takovej zisk jako z viceucelovy haly tak proc ne...
0/0
13.2.2003 17:18

Posleda

Re: Re: Re: Re: Jaký zisk?
Vždyť je ta hala tak drahá, že je její návratnost nejistá! Svoje vlastní peníze by do toho stěží někdo vložil, i to je důvod, proč to chtějí ti  tuneláři přehodit na stát.
0/0
13.2.2003 18:17

Janek

Re: ať platí bohatí sportovci
Naprosto souhlasim
0/0
13.2.2003 11:46

Milan

Re: ať platí bohatí sportovci
si blbec a nemas pravdu   
0/0
13.2.2003 17:13

Josef

Žaloba
Možná, že by šikovní právníci už mohli psát na Hušáka žalobu za pokus podvod. Jen mu dokázat úmysl ...
0/0
13.2.2003 7:26

Nostradamus

Halóóóóóó !!!
Celé mi to smrdí. Rád bych viděl, aby se někdo podíval taky na tu bandu na Ministerstvu Školství. Ty vztahy mezi tunelařením jsou si blízké. Internet do škol. Kdo profitoval nejvíce? Nejsou tam vazby na Hušáka či Kellovského? Novináři vlítněte na to! Co tak na chvilku pozorovat, kdo se s kým stýká a kde? Všichni mají teď spousty peněz a jsem si jistej, že v kantýnách se nepohybujou!
0/0
13.2.2003 4:41

x9

Hušák=STBák
dobře, že stát záruku neposkytl...snadno se totiž zapomíná...pro připomenutí pár odkazů... http:pes.eunet.czclanky6763_0_0_0.html http://www.cibulka.netnnovinynn2000nn2300obsah21.htm Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Číslo v reg. svazků Krycí jméno Typ 1 Hušák Aleš 270757 068188 Chapman tajný spolupracovník 2 Hušák Aleš 270757 20681 Chapman tajný spolupracovník
0/0
13.2.2003 0:50

x9

oprava odkazů
http://pes.eunet.cz/clanky/6763_0_0_0.html http://www.cibulka.net/nnoviny/nn2000/nn2300/obsah/21.htm
0/0
13.2.2003 1:05

KARTEL

volte na http://www.eurosport.com/home/pages/V3/L0/home_Lng0.shtml
http://www.eurosport.com/home/pages/V3/L0/home_Lng0.shtml
0/0
13.2.2003 0:23

KARTEL

GUTE GUTE GUTEn Tag!!!!
Asi se chtel Gut a hušák napakovat ale sklapla klec mysleli že dostanou automatickY od státu a ho...
0/0
13.2.2003 0:20

Dr. Zelezny

Kaslete na sport radsi berte drogy a zapomenete na problemy s MS
0/0
13.2.2003 0:02

RADE

Re: Kaslete na sport radsi berte drogy a zapomenete na problemy s MS
Presne tak. Jde jim zase jenom o prachy.Nejaka ostuda je nerozhazi.To je proste Ceskej stat.Tak nekdy na MS v roce 2050!!!!
0/0
13.2.2003 0:17

Dr. Zelezny

Zvolte Jagra na hrad ten to spravedlive rozhodne
Cely svet nam muze zavidet jak jsme dobri...Jagr bude na hrade a jeste nas bude reprezentovat na MS...vsichni se budem mit v nasem hokejovem kralostvi skvele jen od rana do vecera budeme hrat hokej...cely svet si pred nama sedne na prdel protoze my vsechno vyhrajem, budeme nejvetsi velmoc na svete..........
0/0
13.2.2003 0:01

lom

***
Teď řikali v televizi, že český svaz ledního hokeje odmítl variantu MS v Pardubicích. Že to prostě musí být v Praze. Ten Gut je neuvěřitelnej parchant anebo je Hušák všechny vydírá.  
0/0
12.2.2003 23:10

KvakDrak

Re: ***
No jo udělali blbý rozhodnutí už tím , že si jako malý děti umanou že uspořádaj mistrovství světa na rybníku ale bohužel v den kdy se mělo pořádat neměli objednaný počasí a byla zrovna obleva. Ale dál budou tvrdohlavě trvat na tom že se to musí konat na rybníku a do haly že nikdo nepude protože to je finančně nákladný. Gut je senilní dědek kterej by měl okamžitě odstoupit. Takovej amatérismus může čišet jen z někoho kdo je parádně vodkojenej komunismem. Holt když chcou mít postavenou halu ať to stojí co to stojí tak budou křičet že jinde je to ekonomicky nevýhodný. Pokud na tom nemá zájem město Praha a zárovaň nemá žádný pozemky (co si budem povídat hlavně by se na tom napakovala Praha, jenže nasledný provoz haly to nezaplatí ) tak holt nemůžu žadný mistrovství pořádat.  
0/0
12.2.2003 23:37

vaaca

Re: ***
To si ten parchan Gut chce v Praze napakovat kapsu. Vždyť je jedno, zda bude mistrovství v Praze nebo v Pardubicích. Ale bude!
0/0
13.2.2003 8:09

Pepan

Vivat Sobotka
Konečně nějaký rozumný verdikt naší vlády..... Jenom snad Buzková by si mohla uvědomit, že na její trapné návrhy není nikdo zvědavý. Kdyby raději přemýšlela nad tím, za co je placená. Ve školství se nezačaly "kopat" ani základy, ale to jí asi  nevadí....
0/0
12.2.2003 23:07

Hujer

Havlis o Husakovi zacal, ja pokracuju
Vedeni sazky poeada nekolikrat do roka interni schuze vedeni. Na tom neni nic divneho, jen ze panove odjizdeji schuzovat treba do Mexika, Indonesie, Australie. A tuto zvyklost zavedl Husak. Neuvadim to ze zavisti, spise ve svetle poradani takovych vyjezdnich nejdanu mi prijde handrkovani o 50 milionu v mnohamiliardove zakazce hodne prapodivne a hodne smrdici
0/0
12.2.2003 21:48

dad

Ostuda
Je to ostuda celé ČR, hlavně Sazky a i vlády. Je trapné, když ministr financí, vzděláním právník, který v životě neřídil ani trafiku řekne, že jde o soukromý projekt, který stát nebude podporovat. Kampeličky byly také soukromé a přes státní rozpočet se sanovaly z našich daní. Jaksi se zapomíná, že pořádání mistrovství světa v hokeji je reklamou, která je k nezaplacení. V jaké jiné činnosti jsme tak dobří, jako v hokejové reprezentaci ČR? Navíc je v zájmu Prahy, aby měla další sportovní halu, Chceme-li, aby mladí lidé nebrali drogy, tak jim musíme dát možnost třeba sportování. Nová hala ulehčí těm starým, které jsou nabité k prasknutí a kde si můžete zahrát hokej třeba jen kolem půlnoci a žáčkové chodí na hokejové tréninky ve čtyři ráno. Na druhou stranu, Sazka je dost výdělečný podnik, aby nemusel žebrat o záruku u státu. To se to podniká za cizí a s minimálním rizikem. Hušák a spol. jsou pěkní vyčuránci.
0/0
12.2.2003 21:48Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.