Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Tvrdík mění klíčové manažery ČSA

Měsíc po svém příchodu do čela Českých aerolinií zahájil někdejší ministr obrany Jaroslav Tvrdík rozsáhlou výměnu na klíčových manažerských postech. Zároveň vedení národního leteckého přepravce zahajuje kolotoč jednání o nákupu letadel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Rebel

Přesun!
!!!
0/0
7.11.2003 8:58

Rebel

Uááááá!
Vždycky jsem říkal, že i když nejste typ manekýnky ze žurnálu, moc vám to sluší, jste elegantní, šik a prostě krásná tím svým správným způsobem. A musím říct, že po přečtení tady toho níže uvedeného textu jsem si některé detaily té vaší elegance uvědomil víc a působí řekněmě velmi pikantně!
Jo a mimochodem celkem mě baví zabývat se představou, co jste mu to dnes zašeptala na rozloučenou po obědě! Možná to bylo něco úplně nevinného, ale tak krásně jste se začervenala, že má jemně eroticky naladěná fantazie se rozběhla na plné obrátky!
0/0
5.11.2003 13:36

?

Re:
No jestli máš zájem můžeme těm fantaziím pomoct třeba nějakými erotickými veršíky, veršíků je vůbec hodně!
Nebo že by mailík začínající slovy Už jsem tě neviděl pět dní... Velmi inspirující!
0/0
6.11.2003 11:21

?

Balím to!
Nemám se čeho chytit!
Alespoň část adresy bych potřebovaal!
0/0
4.11.2003 15:05

zvedavec

Re:
Když taky narazíš na ěco takovýho a hned to hodíš ven! Měl sis nejdřív trochu zalistovat a počíst! 
0/0
4.11.2003 15:06

?

Re: A kdo tvrdí, že to tak nebylo?
Takže něco málo z archívu, co dohání ženy k dojetí?  (tak před měsícem asi)
Lásko nemyslela jsi svá poslední včerejší večerní slova vážně že ne? Musel jsem jít domů
pěšky abych o nich mohl přemýšlet v klidu. Když mi na čerstvém vzduchu pomalu začal
docházet jejich obsah, skoro se mi zastavilo srdce! Nechtěl jsem, ale v tu chvíli jsem snad
ani nemohl, si představit, že by to tak mělo být. Lásko má nevěřím, že bys měla sílu to
udělat, vždyť pokaždé, když tě tisknu k sobě, bytostně cítím i tvou touhu, to jemné a něžné
rozechvění, v tvém objetí cítím lásku a cit! A když pak sklopíš oči a potichu potichounku
jako by ostýchavě řekneš "Stýskalo se mi" a pak, po chvíli, se na mě podíváš a já se
skloním k tvým rtům, pak v tom předlouhém polibku cítím něco neuvěřitelně a nepochopitelně
silného a vím, že to nikdy nesmí skončit. ******* moje neumím si už představit svět bez tvých hlubokých krásných očí, bez tvých
dlouhých něžných prstů, které mi něžně a lehce vjíždějí do vlasů, když ti položím hlavu do klína, bez rtů, kterými dokážeš zlíbat snad celý povrch mého těla, bez tvého mrštného jazýčku, který mi odhalil nové hranice rozkoše, bez tvého hlásku, který mi šeptá ta nejsladší tajemství, bez tvých smyslných výkřiků a vzdechů, bez tvého těla, které se vzpíná v extázi! Už nikdo mi nedokáže vymazat z mozku, to, co jsem za těch pár měsíců s tebou prožil a čemu bych nikdy předtím nebyl ochoten uvěřit! Vzpomínám, jak jsi druhý den po našem prvním milování prosla kolem mne jako by bez zájmu a pak jsi mi v tom foyer plném lidí podala nejaký list papíru a pošeptala mi, že bych si měl obléct sako, protože pod tou bílou košilí krom mé mužně zarostlé hrudi prosvítají také stopy po tvých nehtech, já se jen zmohl na polohlasné děkuji, ty jsi mi už zcela formálně odpově
0/0
4.11.2003 15:12

?

Re:
děla "Nemáte zač" a já jen slyšel tvé podpatky, jak klapou do mramoru a pomalu mizí a
nebyl jsem schopen pohybu. Strašně jsem tě v tu chvíli chtěl! Postupně jsem si zvykl na
podobné akce. Přestaly mne překvapovat tvé SMSky, kdy jsi před důležitým jednáním napsala,
že mám být tvrdý a pevný jako dnes ráno. Dokážeš ve mně jediným slovem probudit tu
nejžhavější touhu a vášeň, kdykoliv a kdekoliv. A přitom ve společnosti, pokud přijde řeč
na něco třeba jen malinko choulostivého, klopíš oči a červenáš se. Představuju si, jak teď
sedíš v práci, čteš tenhle mail, červenáš se a schováváš se za monitor, aby nikdo nic
neviděl. Miluju to lásko! A těžko lze uvěřit, že existuje ještě něco krásnějšího, ale pro
mne ano. Tvá duše ******! Nevěřím, že existuje bytost, která by lépe a citlivěji rozuměla
mému já, mým pocitům, mým náladám, mému jednání, mým myšlenkám. Kdybys mne nemilovala,
nedokázala bys mne tak vnímat, to vím jistě! ******* holčičko moje, slibuju všechno, co chceš, vzdávám se touhy po všem, co mi dát nemůžeš, potlačím v sobě vrozenou mužskou ješitnost, překonám všechno, ustoupím ve všem, ale zapomeň prosím na slovíčko KONEC! Prosím!!!
0/0
4.11.2003 15:15

Rebel

K!
Proboha uvažuj, odkud bych to asi tak měl vědět? Vím jen právě a přesně to, co jsi mi ty řekla a pak jen to, že na něj skoro křičela, že jí bylo jasný, že hned jak ho dají trochu dohromady a udělá se mu líp, okamžitě zapomene na to zlé dnešní ráno a na všechny sliby o tom, jak se bude šetřit, ale že ona na to nervy nemá a tekly jí při tom slzy! No prostě zase novela v přímým přenosu, tedá já to neviděl, ale asi pět lidí u toho bylo a i to je důkaz, že se něco dějě, když si tohle dovolila před lidma!
0/0
3.11.2003 10:47

Karkulka

R!
Ty víš co mu je? A je to vážný? Ona o něho měla ráno opravdu strach. Snažila se tisknout mu ruku a přitom jí se ruce klepaly, měla veliký strach v očích a dokonce potají, aby to neviděl setřela slzičku! O co jde?
0/0
3.11.2003 10:40

Rebel

Zase šotek nebo co?!?
Madam, jestli je to zase vaše práce, tak jsme měli dohodu ne?
0/0
3.11.2003 9:43

Rebel

Tak to jsem nečekal!
Jo! Jo! Jo! Madam, teď mu teprve musím závidět! Že vás miluje, až z toho občas blbne, to vím dlouho, ale teď už vím, že váš cit k němu je také větší, než jsem si myslel!
 
                                                  
                                                   
                                                  
                                              
A ještě k mým včerejším radám: Taky by vás neustále neměl balit do svého kabátu a do svých šál, to prostě taky vypovídá víc než by mělo. I když chápu, že to dělá pro vaše zdraví a proto, že o vás chce pečovat a ochraňovat vás!
0/0
31.10.2003 8:51

Rebel

Nó dobrý!
Proboha snad si zase radši přestaňte dávat pozor!  Čím víc se snažíte být nenápadní a dělat jako že nic, tím je to horší a hlavně viditelnější!
Věřte zkušenému šmírákovi!
Vy madam si dávejte pozor na ta svá cudně sklopená očka a na to červenání, když vám něco šeptá, každému je pak na dálku jasné, že to bude něco intimnějšího, než běžný pozdrav. Zvlášť, když vás u toho líbne za ouško anebo vy mu dáte svůj rozkošný prstík na ústa, aby přestal, ani netušíte, jak moc intimně tahle gesta působí!
A jemu vyřiďte, ať se proboha přemůže a alespoň před lidmi potlačí svou touhu neustále se vás dotýkat, ať si prostě dává bacha na ruce. Má vás tak moc rád, že ať se snaží sebevíc, jeho doteky nikdy nebudou působit náhodně, neutrálně nebo nenápadně, i když on si to možná myslí!
0/0
30.10.2003 14:03

Karkulka

R!
Dík za tyhle slova! Fak t moc dík! Už musím letět. A věř mi, že já náhodou jsem moc ráda, že mám, to co mám!
0/0
29.10.2003 12:57

Rebel

K!
Ježíši kotě nebul a nezáviď! Vždyť není co. Maj se rádi, ale taky musíš vidět ty komplikace kolem. Hele ty se zase můžeš se svým štěstíčkem svěřit kamarádkám, rodičům, můžeš v klidu na párty a nemusíš zkoumat, kdo tam bude. Nemusíš se ohlížet, kdo tě uvidí. Můžeš kdykoliv zvednout telefon a zavolat, že se ti stejská, můžeš svoje city vykřičet na Hlaváku a můžeš se v klidu líbat uprostřed Václaváku. To voni nemůžou a vo tom toje, tak nezáviď! A buď ráda že máš, co máš!
0/0
29.10.2003 12:55

Karkulka

R!
Ale jó, dělali, jako že jsou si skoro cizí, teda byli celou dobu spolu, přišli spolu, odešli spolu, doprovázel ji všude, ale je fakt, že se tvářili a chovali neutrálně, jako že se spolu baví třeba o práci nebo tak. Ale když to člověk ví a soustředí se na to, tak si všimne. A já si bohužel nemohla nevšimnout.
Když přecházeli na druhej pavilon, tak vyběhla jen nalehko a on za ní a hned ji dal ten svůj šedivej kabát, on ho má jako krátkej, ona ho měla pod kolena a vešla by se do něj třikrát, ale bylo děsně roztomilý, jak o ni pečoval. Na chodbě mu dala svůj mobil a on ho hodil do kapsy, když zazvonil, automaticky si tam pro něj sáhla a to třeba na mě působilo dost důvěrně. Pak seděli na chodbě a mysleli si, že na ně za sloupem nikdo nevidí, ne že by si dovolili něco víc, ale ona mu nenápadně lehounce přejížděla ukazováčkem po prstech a po hřbetě ruky a on se k ní pak naklonil a jako ji něco šeptal a přitom ji jemně líbnul za ucho. Kdysi jsi říkal, že právě tohle dělá docela často, tak já to dnes viděla a fakt je, že kdybych se na to nesoustředila, tak si toho nevšimnu. Chovali se dost nenápadně, ale prostě to z nich sálalo. A mě se chtělo skoro brečet a strašně jsem jí to záviděla. Záviděla jsem jí jeho konkrétně ale i vůbec to všechno, to že bych taky někdy chtěla něco takovýho prožít.
0/0
29.10.2003 12:47

Rebel

K!
No nazdár kotě. Teda čekal bych tě všude, ale tady už né! Sázel jsem spíš na uplakanej telefon! No to sem rád, že ses s tím takhle krásně smířila a dala mi za pravdu. A čím tě tak přesvědčili? Že by nějaká změna? Copak oni se dnes netvářili, jako že k sobě vlastně nepatřej?
0/0
29.10.2003 12:34

Karkulka

R!
Zdravím! A díky za tip! Opravdu tu byli a já je popvé viděla spolu.
Závidím jí, snad ještě tisíckrát víc, než předtím, ale nedokážu se ni nějak vztekat, protože když jsem je viděla, je mi tak ňák jasný, že patřej k sobě.
Měls pravdu. oni se potřebujou. Z pohledu na ně mi bylo smutno, ale taky mě to zase docela hřálo u srdce a snad jim to i přeju. Když on je prostě fantastickej!
0/0
29.10.2003 12:29

Rebel

Upozornění!
Jo a madam, já sice minulý týden říkal do postýlky, ale domů!!!  V tom podkrovním hnízdečku předpokládám ještě nejste doma, i když ono je to asi jedno ve které postýlce a  jakým způsobem se človk vypotí!  Mít tu možnost, asi bych taky volil tu příjemnější variantu!  Good luck!
0/0
29.10.2003 10:10

Rebel

Trefa!
No to doufám, že taková blbost se dá udělat jen jednou!  No myslím, že se poučili, dobrý je, že to tvý šťourání se v poště jsem málem odnesl já, dalo mi dost práce vysvětlit, že tak dobrej fakt nejsem!
0/0
29.10.2003 10:05

?

Všechno neumím!
Obě adresy zrušeny i s celým kontem, přístupem na chat, prostě komplet odstraněny. Tomu se říká zahlazování stop!  
No teď už asi nebudou tak naivní, aby si dávali do adresy jméno co? Škoda!  
0/0
29.10.2003 9:51

Rebel

OK madam!
Jo tenhle argument beru! To bylo řečeno hodně jasně! Moc rád jsem vás viděl a musím vám jen složit poslední poklonu! Moc vám to slušelo! Tenhle problém jste vyřešili, tak teď ho prosím poslechněte a utíkejte do té nemocnice a pak domů do postýlky, on to bez vás týden přežije!  Bye, bye !
0/0
24.10.2003 9:18

Rebel

Čokoládička?
Tak už zase míří k její kanceláři, dnes už potřetí, taky bych chtěl mít podobnou pracovní náplň!
Ustaraný výraz ve tváři, ještě to zvládá, a v ruce čokoládičku s mašličkou. Bože jak dojemné, jak on na ni myslí, jak ji má rád, jak ji chce potěšit, ví přece, jakou radost udělá taková malinká hloupost od srdíčka darovaná. Tečou mi slzy dojetím!
0/0
23.10.2003 13:20

Rebel

Nemocnice?!?
Začínám chápat tu ranní péči, ale nevim, co se děje!  Proč nemocnice? Ježíši já sem fakt asi moc zvědavej co?
0/0
23.10.2003 12:00

?

Tak už asi nic!
Asi jsme skončili!  Buď opravdu komunikují jinak a jinde a nebo nekomunikují, prorotže ona už nevěří jeho ujišťování, že je to na 100% v pořádku, že už všechno zabezpečeil a že nemusí mít strach!  No sem prostě dobrej!
0/0
23.10.2003 7:57

Rebel

Re:
Teda nevím jak písemně, ale jinak docela komunikujou, naopak se asi něco děje, protože dnes zapomněli na svůj dost trapný rituál, kdy ona vystoupí na zastrčené autobusové zastávce a pak dojde do práce pěšky. Dnes se nechala přivézt a nakonec i doprovodit až před kancelář. To jsou změny!  A to už vůbec nemluvím o tom, jak vypadala! To jsou taky změny!  Ale já sem charakter a držím hubu!
0/0
23.10.2003 8:02

Rebel

Copak jsme to koupili?
Lahvinku a dokonce bublinky!  Že by dnes nějaká příležitost?
0/0
21.10.2003 11:34

?

Re:
Možná máš pravdu!  Tak zase něco málo z poštovní schránky!
"Lasko jsem moc rada, ze si uvedomujes, ze ty vcerejsi vystupy byly predevsim zbytecne. Oba prece vime, ze mame sve povinnosti a dohodli jsme se, ze je budeme vzajemne tolerovat. Ale o tom psat nechci, ty vis, ze te mam rada a mnohem vic, nez rada, tak to prosim nekaz. Nechtala jsem, aby ses omlouval, snad jsem i chapala tve  chovani, i me se pres vikend styskalo. Myslim, ze vic mi vadilo to, co nasledovalo potom. Pokud jsi citil potrebu omluvit se (ja to po tobe vazne nechtela), melo to byt jinak! Tva situace je dnes uz mozna jednodussi, moje zatim ne a ja te prosim, nedelej mi to, zpusobil jsi jen problem, ze ktereho snad, doufejme, zadna boure nevznikne, presto tvrdim, ze to bylo zbytecne! 
Nemam dnes moc casu, tak si to vsechno rekneme az vecer, jeste ti zavolam, nebo se ozvi, ale driv jak v devet to nevidim. Moc, moc se na tebe tesim!"
Rebel, pojď do toho se mnou! Najdeme investora, natočíme seriál a Nemocnice na kraji města bude jen koukat!
0/0
21.10.2003 11:50

zvedavec

Kdo je to???
Kluci, uz me nenapinejte! Fakt jde o tu Ch. co pracovala v O. ?
0/0
22.10.2003 14:02

?

Re:
Podle toho, co jsem čet já asi ne, Rebel ví víc, ale asi nepoví, on ji asi dost žere, nebo spíš je oba. Ale tvoje informace zní taky zajímavě, povídej!
0/0
29.10.2003 9:45

rewell

není to
o ničem jiném, že vrána k vráně sedá ..., kolik kamarádů Tvrdíka z ČSSD tam bude sedět do konce tohoto roku? A to nejsou nijak malé platy, že soudruzi z čéesesdé? Opět a pokolikáté se potvrzuje, že je to jen o politice?
0/0
20.10.2003 12:51

Rebel

Nic se neděje!
Trocha tatrálního vystupování (proč si v drahém a luxusním obleku nekleknout že?), nějaký malinkatý dáreček, květiny a obídek a jedeme dál!!!
0/0
20.10.2003 11:28

Rebel

Ach jo!
Radši budu držet hubu!
Kdyby to říkala ona jemu, tak to beru. Ženský tohle dělaj často. Ale když on na ni bez ohledu na lidi kolem začne po ránu doslova křičet na autobusový zastavce: "Poslala jsi mi jen tři esemesky za celý víkend! Málem jsem z toho zešílel! A teď mi ještě řekneš, že víkend byl docela fajn?" No tak to má asi někdo dobře nervy na pochodu! Konečně není to prvně co?
0/0
20.10.2003 8:46

Rebel

Ale, ale!
Dnes po sobě touží dokonce v pracovní době!  No pak to má v tomhle státě s tou morálůkou a produktivitou práce k něčemu vypadat!  
0/0
17.10.2003 10:49

J

Tak zase něco z poštovní schránky!
"Proboha lásko jen mi řekni, jak a čím můžu pomoct a já udělám cokoliv! Cokoliv a ty to víš! Já tě strašně moc obdivuju, jak to zvládáš, ale takhle to nejde, odrovnáš i sebe. Jestli můžu jakkoliv pomoct, nebo jestli pomůžou peníze, prosím tě, řekni mi to! Prosím! Vždyť bys to nedělala pro sebe, tak zapomeň na svou hrdost a dovol mi něco udělat, jen mi  musíš říct co, protože já sám, jak jsi viděla, tyhle situace nezvládám, zmatkuju, tím se ti také chci omluvit za dnešní noc, kdy místo abych ti pomohl, jsem spíš překážel! Promiň lásko!"
No Večery pod lampou, Červená knihovna a Harlekýnky jsou proti tomu jen slabým odvarem!
0/0
15.10.2003 11:35

Rebel

Re:
Fakt, je nějaká posmutnělá, přes tu její roztomilou tvářičku občas přeletí stín a vypadá trochu unaveně, asi nějaký problém.
Ale on se snaží a nejspíš ji drží nad vodou, dnes když ji ráno doprovodil ke kanceláři, tak se loučili neuvěřitelně dlouho a tak nějak něžně, dnes v tom spíš než vášeň byl cit, veliký cit!
Kdysi mi tu někdo radil, ať o tom napíšu telenovelu a měl pravdu! To by se chytlo!
0/0
16.10.2003 9:08

Rebel

Re:
Fakt, je nějaká posmutnělá! A přes tu její roztomilou tvářičku občas přelétne takový stín a vypadá trochu unaveně, že by nějaký problém?
Ale on se snaží a možná ji drží nad vodou, dnes když ji ráno doprovodil před kancelář, loučili se neuvěřitelně dlouho a tak nějak něžněji než obvykle. Dnes v tom víc než ta vášeň byl cit, veliký a z dálky viditelný cit!
Kdysi mi tu někdo řekl, že bych z toho měl sepsat telenovelu a prodat to Nově! A měl pravdu, to by se fakt chytlo!  
0/0
16.10.2003 9:19

Rebel

Re:
Sem si myslel, že mě tu zase ignorujou, ale nejspíš byly jen někde ucpaný dráty!  No holt sem nevydržel a rychle to napsal ještě jednou, tak je to tady teď dvakrát!
0/0
16.10.2003 9:35

J

T
Jsem šílený láskou k tobě,‌ Jsem šťastný, že tě mám, Neskrývám city v sobě, Všem lidem to povídám!
To je můj tajný sen, Tak moc bych si to přál, Dovol mi říct to všem, Že jsem ti srdce dal! Nechci se vykrádat potají, Milovat se, pak odejít, Slyšet jak sousedé šeptají, A bát se světlo rozsvítit! Chci usínat vedle tebe A ráno tvá víčka líbat, Zas vážit si sám sebe A smět s tebou snídat! Chci políbit tvoje čelo, Slíbat z něj starosti dne, Hladit celé tvé tělo A cítit jak touhou žhne! A chci to dělat denně, Neptat se, zda se to smí, Nebraň se prosím té změně, Už nechci mít černé svědomí! Chci se k té lásce přiznat, Chci abys byla jenom má, Veřejně se všem vyznat, Z citu, který mne ovládá! Už nechci se s tebou skrývat, Chci tě vzít za ruku před všemi, Nechci tě tajně líbat, Být s naší láskou zavřený! Tak už to prosím udělej, Přijď a zůstaň už navždy, Už nikdy se zpátky nevracej, Vyslechni mé věčné prosby!
0/0
13.10.2003 14:27

.

.
0/0
13.10.2003 14:20

Kass

Gripeny byly slabej odvar ted to zacne
Musim rict, ze jsem pokus o nakup sonicu povazoval za nejvtipnejsi investici ceske vlady. Mylil jsem se. Tvrdikem sefovany nakup letadel za "ohlasovanych" 75 miliard bude daleko vtipnejsi. Proc ? Nakoupit vojenska letadla, ktera jsou uz ze sve podstaty k nicemu a jen se vyhazuji penize neni "kumst". Ale odstavit management fungujici firmy, poslat tam vojenskeho ekonoma, ktery si pod pojmem cargo a logistika predstavuje pohyb polni kuchyne z bodu A do bodu B a tomuto muzi, ktery nebyl schopen velet armade ä neustale se "prehrival" a byl na dne kvuli stresu sverit vedeni aerolinek a nakup novych letadel bude k popukani. Myslim si, ze po tomto tendru se Cesko konecne zaradi na korupcnim zebricku Transparency International tam kam opravdu patri, za Banglades, Kongo a Zimbabwe. A uz se tesim na konecny ucet. Pokud pocitace a internet do skol staly desetkrat vic nez mely, tak letadla... Tohle nechci platit.
0/0
9.10.2003 21:17

Rebel!

Chachachacha! Háháháháhá!
Asi upadnu! A já se rozčiluju, že mi tu zmizí příspěvěk!
"Tu ženu vůbec neznám, nevím o koho jde!"
"Znám ho jen z médií!"
Ježíš já umřu smíchy!
Že bych se taky zkusil zeptat?
"Tu ženu, co ji na té fotografii tak vášnivě líbám a co má moje ruce pod tričkem, tak tu já jsem nikdy neviděl!" - takhle nějak si to představujete? Háháháhá!
0/0
9.10.2003 15:27

?

Jsem ospalý!
Jsem ospalý a nic nevidím!
Ale určitě jsem méně ospalý než ti dva!
Dlouhé čekání v autě, dlouhé milování, dlouhé sprchování, dlouhý rozhovor, veliké emoce, dlouhé loučení...
Jen spánku se nějak nedostává - a pak to má k něčemu vypadat!
Jo a pro příště bych prosil ubrat na hlasitosti! Děkuji!!!
0/0
9.10.2003 8:49

Rebel

Re:
Tak jestli jsi zažil, to co kdysi já, tak tě lituju! Nejhorší je, že člověk by z toho bušil hlavou o zeď a nakonec mu to ještě závidí! Pořád, když je vidím i když teď už jen z dálky,závidím, taky bych chtěl!
0/0
13.10.2003 12:59

petr

Bude zase tunel
Teda jestli toto nebude tunel tak uz nevim co tedy. Vyhodit klíčové lidi z financi, protoze vidi a znaji ucetnictvi v tak velke firme. A vzit nepruhledny Omnipol na jednani no to je sila. Slava tvrdikovi a grosovi.
0/0
8.10.2003 15:35

Frequent Flyer

AIR TRAFIKA
S ČSA končím. S AIR TRAFIKA létat nebudu. Když už není kde brát, dá se líznout kamarádům v ČSA a až budou na dně levně se prodají (samozřejmě i pak s provizí). Letadla jim každou chvíli pro drobnou ne nebezpečnou závadu mimořádně přistávají nebo vůbec nelétají (to dříve nebylo). - Co na to odbory a kontrolor ČSA, který odchází?
0/0
8.10.2003 15:05

Rebel

No koukám!
Teda to se fakt musí někdo hodně snažit! Takhle mě vymazat! No já sice přiznávám, že jsem měl držet hubu, ale takhle beze slova likvidovat mé vpodstatě nevinné průpovídky, to se snad nedělá ne?
0/0
8.10.2003 14:26

nemyslící

češi
WTF?
                                    
                                                                    
                                    
                                                              
0/0
8.10.2003 11:13

Danďák

Mluvčí
Nebyl mluvčím Daniel Plovajko ?
0/0
8.10.2003 9:57Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.