Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Škoda bude vyrábět malá auta do města

V mladoboleslavské Škodě Auto se budou vyrábět malá auta do města. Mateřský koncern VW se s vedením Škody dohodl, že k fabii, octavii a superbu přibude čtvrtá řada. Budou to vůbec nejmenší škodovky, jaké se kdy v Mladé Boleslavi vyráběly.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

POLSKA

Gliwice
   fajne autko ! nawet moze sie podobac...byle niebyło droższe od  VW Polo !
0/0
28.7.2004 16:45

Fitipaldi

přímý nákup
A co takhle přímý nákup od výrobce, tak jako třeba v USA ? Nač platit nějaké dealery a jejich provozní náklady. Stačilo by poslat objednávku do fabriky.  Náklady by mohly klesnout třeba o 25 %.
0/0
30.4.2004 11:16

Killer

Zase kachna
 
Shlédněte
Opět nějaké "zaručené" informace
 
0/0
29.4.2004 15:55

Golem

Re:
To je jasný, že to nepřiznají. Jim to někudy uniklo a chtějí to ututlat, konkurence je pozorná.
0/0
29.4.2004 18:16

Proton

Nová automobilka v Česku
Chybějící laciné auto koncernu VW na trhu v Evropě mohli Němci vyřešit tak, že to dají SEATu nebo mohli postavit další linku v Německu nebo postavit novou automobilku někde ve východní Evropě nebo bez stavění nové automobilky mohli postavit další linku třeba v Bratislavě, kde by byly nejnižší náklady na pracovní sílu. To, že se rozhodlo, že se bude vyrábět v Česku a jako Škoda je nepochybně náš velký úspěch. Taková linka se nestaví na kapacitu 50 000 aut, ale nejspíše na 100 000 - 200 000 aut, takže prakticky jde o rozhodnutí  o investici za miliardy na úrovni nové automobilky jako např. Hyunday v Žilině. Pokud se v existující automobilce postaví další linka, jsou investiční náklady nepoměrně nižší, než u automobilky na zelené louce, protože se využije existující infrastruktura, i tak to bude pro nás znamenat vytvoření dalších tisíců pracovních míst.  Tím, že má jít o laciné auto, jde o ideální situaci pro české subdodavatele, i tam vzniknou nová pracovní místa. Shrnuto to znamená, že jsme z koláče VW ukousli pěkný díl pro Česko a v boji o tuto investici jsme vyhráli nad všemi včetně Slováků.
0/0
29.4.2004 14:32

Jarmil

Je na čase.Po špidlově reformě na větší nikdo mít nebude
Až odejdou investoři, zkrachují živnostníci a místní podniky vyrabují trafikanti z ČSSD, tak stejně na auta lidi nebudou mít peníze. Leda tak škromachovy odboráři a podobní darebáci.
0/0
29.4.2004 11:47

???

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hmm
toto
áááááááááá
uffff
ehm, ehm, ja bych chtěl...
 
no
tak jinak,
 
dámy a pánov... ne
jinak ??? konec.
0/0
29.4.2004 11:47

???

!!!
1
2
3
4
5
6
7
89
0
1
2 3 4 5 667   8 90 1 23456 7 89
0/0
29.4.2004 11:46

tototo je dododobryyy

.../6
měl přes oči a trochu i viděl. To, ale pouze zvětšilo jeho už tak dost velký chtíč a touhu. Viděl jak je nad ním rozkročená a jedna její ruka se divoce míhá mezi jejíma nohama a několik prstů mizí uvnitř. Druhou rukou si střídavě třela svá ňadra a ve svých prstech mnula ztvrdlé bradavky. Najednou se vzdechy změnily spíš ve výkřiky a viděl jak pohyby její ruky mezi nohama ustaly, druhá ruka jak pevně tiskne jedno ňadro a jak má zakloněnou hlavu. Potom se svezla vedle něj s úsměvem mu strhla šátek úplně a políbila ho. S uličnickým úsměvem se ho zeptala jak se mu to líbilo a rukou mu začla třít jednu bradavku. Přitiskla se z boku k němu, cítil její ňadro na své hrudi, a jednu nohu pokrčila a přehodila ji přes něj. Její horky dech cítil na své tváři, cítil jak jej lehce líbá a potom cítil její vlhký jazyk na svém uchu, jeho dech se snad ještě zrychlil a dokonce měl dojem, že mu ze rtů uniklo krátké zasténání. Cítil jak mu srdce šíleně bije a bylo mu jasné, že ona to cítí také.
0/0
29.4.2004 11:36

AYAN

Re:Ostatní doma jsou zdrávi?
0/0
29.4.2004 13:07

tototo je dododobryyy

.../5
dostane a ani jeho pyšný úd si určitě ostudu netrhne. Ucítil mezi nohama její horký dech, ale stále se ho ani nedotkla. Potom ho hladila na zarostlých nohách, pevném plochém břichu a nakonec mu začla sát a jemně kousat bradavky. Z jeho úst se začly drát lehké vzdechy a ona po chvilce přestala. Na chvilku opět odešla a on nedokázal přesně určit co dělá. Najednou mu na okamžik ztuhlo celé tělo. Přiložila mu na jednu bradavku kostku ledu. Potom s ní začla pomalu kroužit a jezdit po celém těle. Jezdila mu ledem po hrudi, potom sjela i na břicho a velkým obloukem se vyhnula vypínajícímu se přirození když sjížděla na jeho nohy. Asi jí došel led protože po nějaké době už se ho dotýkala a hladila ho opět normálně. Cítil velkou touhu a přál si, aby se nad ním smilovala a konečně ho, alespoň chvilku masírovala i mezi nohama. A ona jako kdyby mu četla myšlenky se konečně zaměřila i tam. Bohužel se v jejích rukou opět objevil led, který nekompromisně přitiskla na obnažený žalud. Z jeho úst se draly vzdechy smíšené se sykotem skorobolesti a vášně. Po chvilce ji i tato hra přestala bavit a on cítil jak se k němu tiskne celým tělem a tře se o něj. Nakonec si nad něj obkročmo sedla s přirozením nad jeho hlavou. Cítil jak ho její stehna pevně stiskla a i podle vůně neomylně poznal, co se nachází kousek od něj. Potom dosedla a jeho jazyk se vydal na průzkum, když už ruce ani oči nemohly. Snažil se jazykem prozkoumat vše co měl na dosah a cítil jak mu pomáhá protipohyby. Začla zcela nepokrytě a nahlas vzdychat, což ještě více umocňovalo jeho vzrušení. Najednou ucítil jak si mezi nohy vsunula jednu ruku a nadzvedla se mimo jeho dosah, ale její vzdechy nepřestávaly, dokonce se dalo říct, že byly ještě hlasitější. Slyšel mlaskavé zvuky jak nad ním masturbovala a už to nemohl vydržet a začal se snažit osvobodit si spoutané ruce, bohužel po krátké chvilce zjistil, že jeho ruce jsou svázané opravdu dobře. Jediné co se mu alespoň trochu povedlo bylo, že se částečně zbavil šátku, který
0/0
29.4.2004 11:35

tototo je dododobryyy

.../4
bouli tvořící se na kalhotách a potom ho od sebe prudce odstrčila. Netušil co má v úmyslu, ale hned mu to došlo. Vítězoslavně zamávala jeho vlastním šátkem a aniž by na něco čekal rychle mu zavázala oči. Nechal se strkat kam chtěla až narazil na okraj velké postele a spadl na ni. Přiměla ho, aby se posunul kousek výš a slyšel, že na chvilku někam odběhla a něco někde s něčím kutila. Potom cítil a slyšel jak se pohybuje kolem něho a něco dělá. Najednou cítil jak mu něco natahuje na ruce a než se nadál měl je pevně svázané nad hlavou a dokonce i k něčemu přivázané. Slyšel něco šustit a najednou mu došlo, že si stáhla i kalhotky a někde kousek vedle něj je teď úplně nahá. Potom se k němu naklonila a kalhotkami mu přejela po obličeji, alespoň si to myslel protože cítil velmi intenzivní dráždivou vůni jejího přirození. Potom se k němu naklonila a políbila ho zatímco mu rukou začla přes kalhoty třít jeho přirození. Líbilo se mu to a lehce se proti její dlani vzpínal, zatoužil aby mu rukou zajela pod kalhoty, ale ona se k tomu zatím evidentně neměla. Najednou přestala, odtáhla se od něj a cítil jak se k němu přitiskla celým tělem. Cítil její prsa, ale cítil je až někde na břichu a vedle hlavy slyšel šoupání jejích nohou a došlo mu, že její přirození je jen kousek nad jeho hlavou. Cítil a slyšel jak mu rozepíná pásek, knoflík a pomalu i zdrhovadlo jeho kalhot. Jemně naznačila, že by mu chtěla stáhnout kalhoty a jeho boky se okamžitě skoro až nedočkavě nadzvedly. Doufal, že s nimi stáhne rovnou i trenky, ale nedočkal se. Dokonce i kalhoty mu stáhla jen ke kotníkům. Cítil jak se o něj tře svými velkými ňadry, a dokonce cítil i její trčící bradavky. Několikrát přejela i přes jeho tvrdé přirození, které koukalo z pod okraje nohavice trenýrek. Najednou mu ke kotníkům stáhla i ty. Cítil se nepatřičně nahý když ji neviděl a věděl, že si ho prohlíží, ale nevadilo mu to, protože věděl že jeho perfektně vytrénované tělo si zaslouží jedině obdiv a téměř vždy se mu ho i
0/0
29.4.2004 11:33

tototo je dododobryyy

.../3
co by měla dělat, protože hned zase stál a tiskl ji k sobě svýma velkýma silnýma rukama ještě víc než před tím. Jak tam tak spolu kroužili, ona polonahá on skoro úplně oblečený s jejíma rukama pod košilí, ucítil její drobné zoubky na svém silném krku a potom i na svých mohutných ramenou. Následovaly lehké polibky a on ucítil jak mu stahuje košili. Ve chvíli kdy dopadla jeho košile na zem, rychlým natrénovaným pohybem rozepnul její podprsenku. Cítil jak na chvilku ztuhla a i on na okamžik znejistěl, ale jeho touha ji k sobě tisknout jen tak bez jakékoliv překážky nakonec zvítězila, překonal její chabý odpor a podprsenka letěla do tmy za tričkem. Cítil jak se k němu pevně přitiskla, ale nelíbilo se mu že si na hruď tiskla své ruce, které tak byly mezi nimi. Naklonil se k ní a velmi jemně a něžně ji začal líbat na krku, na bradě a na tváře, až konečně cítil jak touha pomalu překonává její ztuhlost a její ruce ho objímají a tisknou k sobě. Jednou rukou se mu začla hrabat ve vlasech a pomalu si ho přitáhla k polibku. Viděl jak se k sobě blíží, jak se její ústa pomalu otvírají a jazyk se ještě rychle snaží alespoň trochu navlhčit vyschlé rty než se spolu spojili v dlouhém polibku. Cítil jak její jazyk vniká do jeho úst a proplétá se s jeho vlastním. Jeho ruce ji tiskly pevně k sobě. Cítil jak se její ňadra otírají o jeho hruď, měl velkou radost už z tohohle intimního kontaktu, soustředil se na kontakt s jejími bradavkami a na to jak zhluboka dýchá a jak se při tom její hruď divoce dme. Cítil jak ho její ruce divoce hladí na zádech, krku, ramenou a vůbec všude kam se bez nesnází dostanou, dokonce cítil jak se jedna její ruka snaží dostat za jeho kalhoty a pomalu sjíždí na jeho zadek. Na nic nečekal a oběma rukama ji sjel pod lem kalhotek a každou rukou ji pevně uchopil za jednu půlku a pevně ji stiskl a přitiskl k sobě. Opět se začli vášnivě líbat a ona se snažila mezi nimi udělat trochu prostoru, aby si ho mohla ohmatat i zepředu. Nejprve mu lehce přejela po bo
0/0
29.4.2004 11:32

tototo je dododobryyy

... /2
ýzová vložka by nebyla vůbec k zahození. Řekl, že bez hudby striptýz zásadně nedělá, ale v tu chvíli už držela v ruce dálkový ovladač, cédéčko zachrastilo a pokojem se začaly linout tóny romantické hudby. Chvilku váhal, ale potom si řekl proč ne, navíc nechtěl aby nad ním získala navrch, takhle měl šanci že jí zatlačí do rohu. Pomalu se začal vlnit a točit do rytmu hudby a pomalu se jí poddával. Nejprve si rychle zul ponožky, které metnul pod židli na které měl svetr, líbil se mu kontakt s podlahou. Pomalu si rozvázal šátek, který měl omotaný okolo krku, a když se mu jej povedlo rozmotat tak ho po ní hodil. Obratně ho chytila ve vzduchu a zhluboka k němu přivoněla. On už mezitím rozepínal pomalu knoflíky u košile. Pod ní nic neměl a když rozepnul poslední knoflíček tak si ji vytáhl z kalhot a nechal ji volně vlát. Několikrát si přejel po svém těle přičemž trochu víc poodhalil svou namakanou hruď a viděl, že se jí to líbí. Pomalu přitančil až ke křeslu na kterém seděla a podal jí ruku, aby jí naznačil, že se má zvednout. Začali společně tančit, nevěděl jak ona, ale on měl zavřené oči a hlavu lehce zakloněnou a poddával se hudbě. Ona se k němu pevně přitiskla a nechala se vést. Rozhodl se že je čas pomalu pokročit. Opatrně s ní začal svlékat její tričko a během chvilky letělo vzduchem někam do kouta. Líbilo se mu jak se její dlouhé blonďaté vlásky lehce vlnily na jejich zádech a jak byly vždy neposlušné a neučesatelné. Lehce jí jezdil jednou rukou chvilku ve vlasech a hned zase po zádech, zatímco druhou si ji k sobě pevně tisknul. Cítil její drobné ruce pod košilí na svých zádech a líbilo se mu jak jej chvilkama škrábala a chvilkama zase hladila. Rukou několikrát zajel pod lem jejích tepláků a dokonce se odvážil i pod kalhotky až na její studený zadek. Opatrně několikrát přejel po chladném, hladkém zadečku a zase rychle vyklouzl zpět. Během okamžiku si před ní poklekl a náhle nad ním stála jen v kalhotkách a podprsence. Nedal ji mnoho času na hloubání o tom
0/0
29.4.2004 11:30

tototo je dododobryyy

...
Rychlými, dlouhými kroky se blížil k jejímu domovu. Hlavou se mu honilo mnoho různých myšlenek, byl zvědavý v jaké bude zase náladě, Rozhodnul se, že pokud bude vypadat jen trochu protivně tak se sebere a hned půjde pryč, koneckonců má mnoho lepších možností jak strávit svůj čas. Ve skutečnosti ale věděl, že bude příliš měkký na to aby odešel. Ostatně jako obvykle. Snad bude mít dneska štěstí a bude možno si s ní popovídat třeba si i někam zajdou. Konečně došel ke dveřím a zazvonil na zvonky. Její hlava vykoukla z okna vesele ho přivítala a už viděl jak dolů letí klíče. Obratně je chytil a rychle si odemkl. Během okamžiku byl nahoře a v bytě. Někdy mu bylo líto, že na něj vlastně nikdy nečekala u dveří, aby jej přivítala, nejlépe polibkem a k tomu vášnivým pomyslel si a usmál se pro sebe. V tu chvíli nakoukla ke dveřím a zeptala se ho čemu se směje. Vysvětlil jí, že by to asi nikdy nepochopila, odložil si kabát a boty a už se k ní hrnul do pokoje. Zahlédl, že na stole měla pod několika popsanými papíry nějaký lechtivý časopis a co bylo na těch ostatních papírech se mohl také jen domnívat. Opět mu po tváři přejel úsměv, ale tentokrát to nekomentovala. Prohodila něco o tom že doufala že přijde, ale hned si to pokazila protože dodala že by snad stejně přivítala i někoho jiného a provokativně se na něj usmála. Opět jako mnohokrát předtím neměl tušení na čem s ní je. Zmizela v kuchyni a po chvilce se objevila zpět nesouce v každé ruce sklenku vína. Překvapila ho, a ještě více ho překvapila když se k němu naklonila a políbila ho. Podala mu jednu skleničku a prohodila něco o tom, že měl přece svátek. Připili si a mu začalo být trochu horko. Nevěděl jestli to bylo tím vínem, nebo z té až skoro intimní situace, ale rozhodl se že si odloží alespoň svetr, protože ten se mu tu začínal zdát poněkud zbytečný. Přetáhl si ho přes hlavu a hodil ho na jednu židli. Ona se zatím uvelebila v křesle a provokativně se ho zeptala jestli nebude náhodou pokračovat, že taková strip
0/0
29.4.2004 11:28

Daňový soumar

Škoda simply never!
Jediný vozidlo do města, který má nějaký smysl a budoucnost je jízdní kolo. Všechno ostatní je jenom za trest.
0/0
29.4.2004 11:17

eva

Re: Škoda simply never !
To je sice dobrá myšlenka, ale ne úplně realizovalná. Jak chcete převážet větší náklady, nemluvě o tom, že každý na kolo nemá. Lidé mají různé zdravotní potíže a postižení, které jim neumožňují kolo využít. A co staří lidé ? Uvědomte si, že kolo není samospasitelné, Praha je navíc dost kopcovitá a tak jeho větší rozšíření - např. jako v Holandsku, resp. v Nizozemsku - je asi nereálné. A pak, co s kolem v zimě, za deště apod. Navíc, kolo se ukradne snadněji, než auto. Nemůžete na něm ponechat žádné zavazadlo, protože je také velmi snadno ohrozitelné krádeží apod. To samé je s městskou dopravou. Řada stanic metra je např. pro hůře pohyblivé nebo nepohyblivé osoby a pro přepravu menších nákladů naprosto nepoužitelná, velkou bariérou jsou tady schody.  Když něco takového navrhujete, tak berte v úvahu potřeby i jiných lidí, než svoje.
0/0
29.4.2004 13:21

dsnfognbnsngrbrenonronbnrbnrjn

...
STE VŠICHNI BUZERANTI ZKUR*ENÍ!!!
DÁMÁM SE OMLOUVÁM - TO JSOU DĚFKY!!!
0/0
29.4.2004 11:00

klepl

??
Jaká nákupní taška, když se tam nevejde ani bedna piva!! Jestli chtějí auto do města, pak měli uvažovat o tříkolovém voze - s takovým vozem se dá dosáhnou poloviční spotřeba a byl by to hit!  Cena by se dostala klidně i do 120k.
0/0
29.4.2004 9:53

REN_STIMPY

tejpek od Kolina
nejvetsi svinstvo co znaate jsou zahranicni investice automobilek. Zatimco clovek v SRN ma na nejaky pracovni ukon rekneme 30s, cesky trouba to musi zvladnout za 15s a jeste k tomu za 10x nizsi plat nez v unii. Takhle se delaji levna auta, na ktere stejne ten, co bude u toho pasu hakovat, v zivote nevydela
0/0
29.4.2004 9:35

Operson

Re:
Je vidět, že seš pěknej trouba, kterej v životě neviděl německou fabriku. Až budeš mít pár zkušeností, zkus si srovnat časový normy v ČR a SRN a budeš se cítit dost trapně.
0/0
29.4.2004 10:07

TOm

Re:
Navic si panaeck od Kolina neuvedomil, ze kdyby tady meli ta auta vyrabet za 10x vyssi mzdy (coz i samo o sobe je blbost, delnik ve VW nema plat 6 000 EUR ani nahodou), tak by ti lide predevsim tu praci vubec nemeli, ptze by se to vsechno vyrabelo dal na vychode...a tito vsichni chytraci by byli na pracaku a byli by radi za 6 tisic podpory. A navic si rozhodne nemyslim, ze by si treba delnik ve Skode a jeho rodina zili nejak spatne....chce to jen trosku myslet, nez zacnete psat takove plky...ZE?
0/0
29.4.2004 10:16

karoten

To se bavim...
Hlavně že Kulhánek tak nadutě prohlašoval cosi o nafouknutejch bublinách a mrňavejch takyautech - ty že Škoda rozhodně dělat nebude.
Myslím že je pozdě, Kolín tady bude 1.a budou to 3 značky naráz. Tenhle segment už škodovka neovládne.
0/0
29.4.2004 9:24

polarniliska

Re:
Minimálně náš trh ovládne úplně s přehledem, to bych se klidně vsadil. Fabia má taky konkurentů jak naseto a přitom se jich prodává třetina celkového objemu nově prodaných aut v ČR. Lidi to zkrátka budou kupovat, protože je to Škoda.
0/0
29.4.2004 9:36

edvard

mi chcem dodávku
a co takle dodávku za český peniz, he? Transporter je moc drahý a Vito taky, zbytek je škaredý.
0/0
29.4.2004 9:24

karoten

Re: nelíbí??
Třeba Opl Vivario, nebo tak nějak se ten inkubátor jmenuje
0/0
29.4.2004 9:26

Muroň

Re:
TAZ 1203
0/0
29.4.2004 10:58

Petr

Re:
Vlajková loď slovenského automobilového "priemyslu"
0/0
29.4.2004 14:56

loisa

blbost
kdo tady ma na to, aby si poridil dve auta? Octavia je dobre auto pro rodinu, rozumna velikost, velky kufr. Male auto je na nic. Nejede, je nebezpecne, pro rodinu to neni, max. pro dva duchodce, a kolik je tech co si to koupi. Vetsinu budou muset vyvest, coz je taky dobre.
0/0
29.4.2004 9:09

karoten

Re: Hodně lidí nemá ani to 1
A předstafte si, sou to taky lidi! Žít musej a nehodlaj se uklidit vyšším vrstvám z očí. Dát za nový auto se zárukou 200 tisíc je dostupný pro podstatně větší část potenc.kupců než 350 za nižší střední třídu (tam fóbije ani nepatří).
Smiřte se, to je vývoj, auto má sloužit dopravě a ne reprezentaci - hodně lidí už to pochopilo a přesedlali na jiný zboží.
0/0
29.4.2004 9:33

polarniliska

Re:
Kromě toho, když jsem svobodný a bydlím ve Praze, kde taky abslovuji většinu cest s maximálně jedním spolujezdcem, nevidím důvod kupovat si větší auto.
0/0
29.4.2004 9:43

Baxtter

Re:
No a kdyz chces vzit pratele na chalupu, tak si namydleny a novy vuz je k nicemu.
0/0
29.4.2004 9:56

polarniliska

Re:
A to je kolikrát do roka? Stejně bys mohl argumentovat tím, že jednou za rok stěhuji babičku se spoustou věcí  na léto na venkov a tak by se mi asi vyplatila dodávka.
0/0
29.4.2004 10:11

Prisera

Re:
Tak si pujcis auto z pujcovny ono to vyjde levneji. Mohu potvrdit. Jezdim ze zahranici a auto z pujcovny vyjde levneji nez miz vlastni. O nic se nestaras mas tam servis pojisteni atd...
0/0
29.4.2004 10:40

Pavel

Re:
Proc 350? V ruznych akcich koupsi novou Fabii i za 230 tisic. A to maly auto ma stat (mozna jen) 200? To uz me pri takove castce tech tricet tisic nevytrhne a koupim si radeji plnohodnotne auto.
0/0
29.4.2004 10:46

karoten

Re: nesouhlas.
No to fabie za 230 poněkud není - zrychlení za 18" a minimální výbava.
Plnohodnotné auto vypadá asi tak jako Superb.
0/0
29.4.2004 15:09

Blade Runner

Re:
Ty jsi iqoň, kdybys pořádně četl, tak se dočteš, že trh s takovými auty teď roste nejvíce. Každej má na háku, že ty to nechceš, když stejně většina půjde na export. A zrovna tam, kde nejsou takový gumy a kde mladej člověk si chce koupit malý úsporný auto, protože na větší nemá  a ani ho nepotřebuje.
0/0
29.4.2004 10:19

krusnohor

Název
Nádherný vůz...a mohl by se jmenovat Škoda MrdKa 1.0
0/0
29.4.2004 8:56

ppp

Dobrý nápad ale trochu pozdě
Malá auta už tu jezdí viz fiat,těd kia picanto.Jenom nevěřím škodě že to bude levné,malé to jo!!!
0/0
29.4.2004 8:47

Brugginno

Znak
Jen bych podotkl,že znak (obrázek),který je připojen k článku je podle mého mínění na 99% znakem,který je umístěn na budově plzeňské Škodovky. Příště lepší výběr obrázku!!!
0/0
29.4.2004 8:43

Dr. Fe1

Já bych řek že na 100 procent ....
... je to plzeňská fotka. Oni se s ilustračníma fotkama v iDnes všeobecně moc nepářou, a vypadá to pak hodně neprofesionálně - bulvárně. Asi si myslej, že maj tak blbý čtenáře, který si toho ani nevšimnou .... Prostě bulvár.
0/0
29.4.2004 9:04

Muroň

Re:
Taky že maj blby čtenaře. Kupříkladu já jsem blbej a čtu to - tudíž blbej čtenář!
0/0
29.4.2004 11:01

Jouda-

Re: Blb
A já sem ten největší blb, protože čtu co napsal nějakej blbej čtenář :-D
0/0
29.4.2004 14:36

John_Matey

Znak
Tohle je skutečně znak Škoda Plzeň. Stačí najet na něj myší a on tě to obrázek sám oznámí...  No, jsem zvědav, kam chce Škodovka s tímhle vozidlem tedy jít, zvlášť jestli to bude "levné" tedy o 15 - 20 tisíc levnější než Fabia.
0/0
29.4.2004 9:10

Dalibor Vrana

To bude mrtvych
na nasich silnicich, kde jezdit je jako hrat ruskou ruletu. V malem mestskem aute muze jezdit jen sebevrah. To je to same jako rovnou jezdit v rakvi
0/0
29.4.2004 8:35

Hestekor

Re:
 ty už si v té rakvi měl dávno ležet
0/0
29.4.2004 8:36

Dalibor Vrana

To bude mrtvych
na nasich silnicich, ktere jsou jak ruska ruleta jezdit v malem mestskem aute...to je stejne jako jezdit v rakvi
0/0
29.4.2004 8:34

polarniliska

Re:
To máš relativní vráno, protože dnešní miniauto je na tom s bezpečností minimálně podobně jako sice  větší, ale třeba o generaci dvě starší auta.
0/0
29.4.2004 8:39

Thai Mu Te

Skodofka k nam do china
 my chínani pšipvaveni výroba Skoda aut. Kdy vy k nam ?
Delame řada M1 až M14 polifka skvela houba zdamra
My levnějšíííííí
0/0
29.4.2004 8:32

Famfi

Re:
 to máš recht, akorát je smůla v tom, že ji na konci výroby všichni poflušete vč. vnitřku, takže je od Vás neprodejná .
0/0
29.4.2004 8:34Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.