Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Gross chválil schodek, ODS napadla vysoký dluh

Sněmovna začala projednávat návrh státního rozpočtu na příští rok. První si v rozpravě vzal slovo premiér Stanislav Gross. Předložená verze podle něj přispívá k ozdravění veřejných financí a zároveň přihlíží i k sociální soudržnosti mezi obyvateli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Hater

Vůdce GroSS schválil, rozhodl, povolil, přikázal.......
Gross osobně schválil deficit rozpočtu, Gross zahájil Invex, Gross rozhodl o zvýšení platu učitelů a policajtů, Gross rozhodl o snížení plánovaného zvýšení elektřiny. Už je jen otázkou času, až koaliční poslanci schválí vlastní rozpuštění a předání pravomocí parlamentu do rukou vůdce Standy, jako tomu bylo ve třicátých letech za Hitlera v Německu a začnou používat oslovení ,,Můj vůdce".
0/0
14.10.2004 15:55

Standa Grossů

Nízkej schodek
Abyste byli spokojený,tak vám vypracuju rozpočet se schodkem jen 20 miliard.Ale jen na papíře.Doufám že ted uz budete drzet hubu.
0/0
14.10.2004 15:21

JirkaP

Jak to vidím já
V každé komunitě je počet nadprůměrných jedinců v menšině. Ale platí, že nadprůměrní jedinci zajišťují přežití a rozvoj komunity. Co se děje v české společnosti, v demokracie evropského typu? Nadprůměrní jedinci dále vytvářejí rozhodující díl bohatství, ale o rozdělení rozhoduje "demokratická" většina. Tato většina, jejíž část se nedokáže postarat ani sama o sebe, rozhodne o přerozdělení ve svůj prospěch. Do čela této destruktivní většiny se postavili ti, kteří vycítili příležitost využít systém k seberealizaci.  A chtějí udržet stav co nejdéle. Za peníze schopných podplácejí neschopné. Vytvářejí obrovskou armádu příživníků, kteří je mají udržet u moci. Vedoucí špička neschopných se paradoxně dočasně stává nejschopnější částí komunity. Jak to může dlouho trvat?  Nevím, mám pouze nejasnou představu o ekonomickém limitu. Dlouhodobé vykořisťování schopných, výměnou za udržení prostředí k nerušenému vytváření bohatství, je možné jen pokud se platí částka, kterou je platící strana schopna a ochotna obětovat. Tato částka už je možná za limitem. Toho ví i druhá strana, proto si svůj vliv kupuje na dluh. Kdo to zaplatí? Z větší části ti, kteří jsou schopni nějaké hodnoty vytvořit. Ale nejen ti. Tato vláda si půjčuje převážně úspory svých občanů. Státní úředník má dobrý pocit z výdělku a ukládá si do fin.ústavu úspory na stáří atd. Vláda, která nemá na jeho plat, si od tohoto ústavu půjčí jeho vlastní peníze, na příští výplatu. Postiženi jsou všichni. Část úspor v peněžních ústavech je už prožrána touto vládou. Porovnejte si celkové vklady a státní dluh. V tom poměru jsou perspektivně znehodnoceny vaše úspory. Co se stane, až se ekonomika zadrhne? Do státního rozpočtu bude přiházet méně peněz. Stát bude mít snahu si více půjčovat. Zároveň bude chtít velké množství střadatelů žít z prostředků, které si ušetřili. Dále není třeba popisovat, stačí se podívat do Argentiny.
0/0
14.10.2004 12:02

Rejpal

Myslete hlavou !
Jak si myslíte, že donutíte zahraniční majitele aby zvyšovali produktivitu a platy svých zaměstnanců. Vždyť pokud bude platit málo stát, budou málo platit i oni. Vždyť i po zvýšení bude průměrný plat policisty pod tisíc euro. Obzvlášť je to vidět v regionech s vysokou nezaměstnaností, kde vám nabídnou tak max. minimální mzdu + jen něco málo nad ní. Pokud jste t u chtěli platy jako v Albánii, pak jste neměli lést do Evropy. Po 15 letech od převratu je třeba se začít srovnávat s Rakouskem a ne Běloruskem. Možná, že nejlepší by bylo utáhnout opasky všem a zavést jednotnou DPH ve výši 22% a hned bychom měli místo deficitu přebytek a do 3 let i euro.
0/0
14.10.2004 10:51

ekonom

Jestpipak koloťuk a právnik Sobotka ví vo co gou??????
Mašinfíra Grošík určitě není při smyslech,myslím taky ekonomických,protože při hodnocení rozpočtu neví o čem mluví.
Velice dobře vzstihuje stav naši ekonomikz a stav mzšlení naší politické scénz Světové ekonomické fórum.Kdo má yájem ať si přečte velice krásný článek v dnešních HN.
Světové ekonomické fórum totiž hodnotí náš stát jako stát v úpadku.Lépe se hospodaří i v Africe a ye stovky sledovaných zemí se naše vlast propadla na 40.příčku.Mezi země EU jsou na tom hůř jen Poláci,Litevci,Slovensko a Italy.
Za úpadek jsou odpovědní politici,kteří špatně zachází s penězi daňových poplatníků.Vůbec největší slabinou je mrhání s veřejnými penězi.Pozor!!!!! jen 10 vlád na světě hospodaří hůř než vláda česká!!!!!!!!!!!!! Veřejnými financemi umí lépe hospodařit i mnoho rozvojových zemí Afriky či Latinské Ameriky,pane premiere!.
Při hodnocení státního roypočtu je velice závažná skutečnost,že rozpočet mrhání peněz neomezuje,ale v mnoha místech prohlubuje.
Proto vážení,důkazem toho je ,že ve vládě "sedí" lidi s právnickým vzděláním bez jakéhokoliv vzdělání v oblasti ekonomie a financí a v největší míře to vše odnáší finance pod vedením právnika Sobotky a pochopitelně i celé vedení vlády pod křidly nejhloupějšího premiera všech dob, protože velice dobře víme,že kecáním se nic  a nikdy nevyřešilo,pane premiere.
0/0
14.10.2004 9:18

dcsx

Re: Jestpipak koloťuk a právnik Sobotka ví vo co gou??????
Každou vládu si volí lid země a proto jaký lid,taková vláda.Poděkujme proto voličům socanské bandy za to,co  svou neznalostí a hloupostí ve vidině chválospěvů a slibů  socanů pro nás všechny připravili.
0/0
14.10.2004 9:41

Rejpal

Opraluvdu chcete Tlustého?
No nevím, ale tandém Gross - Slobotka se mi zdá být o řád inteligentnější než Topolánek - Tlustý.
0/0
14.10.2004 10:57

chemba

Veřejné finance
, pokud tomu rozumím jsou  i ty finance s kterými hospodaří města , městečka a vesnice. Ve Zlíně se říká , že před nějakým časem si radní koupil za 7 mil. koupaliště s tím , že ho bude provozovat. Udělal z toho smetiště a za 3 roky město od něj to samé koupaliště za 14 milionů koupilo zpět. Normálně se rozhazuje. Veřejné rozpočty krvácí např i z tohoto důvodu. Samozřejmě , že města hospodaří s penězi přerozdělenými ze státního rozpočtu.  Radní mají maximální pravomoci a minimální zodpovědnost. Když se staneš radním, musí si tvůj brácha založit stravební firmu a už to jede.Nevím jak to souvisí se Sobotkou. Ten na každé radnici nesedí.
 
 
0/0
14.10.2004 14:40

pavel

Proč?
Příjmy 754,1 824,8 Výdaje 869,1 908,4 Saldo - 115,0 - 83,6 je zarážející,že vláda nás obere o 70,7 mld navíc o proti 2004 a sníží dluh pouze o 31,4 mld a to nepočítám ztrátu konsolidační agentury
0/0
14.10.2004 9:10

xsims

xanty
Co to je socialni soudrznost? Uz ted nenavidim kazdeho komu platim prispevky na prvni posledni ze svych dani a kazdeho duchodce kteremu odvadim socialni pojisteni. Tahle banda u vlady je parta diletantu, jenze daleko vetsi problem je ze min 80% lidi v tomhle state jsou plebejci kterym retorika a zpusoby soucasne vlady vyhovuji. Probuzeni z rozdavacskeho snu bude tvrde.
0/0
14.10.2004 0:44

Achill

Re: xanty
Ty jsi asi Bůh, co vychodil 9. tříd nebo se přinejlepším vyučil zedníkem (nic proti zedníkům), sedíš každý den v hodpodě, na všechno nadáváš a nikdy nebudeš starý!!!
0/0
14.10.2004 8:21

Daňový soumar

Re: Re: xanty
Má pravdu. Dnešní staří právě prožírají naše stáří!
0/0
14.10.2004 9:07

xsims

barka
Co to je socialni soudrznost? Uz ted nenavidim kazdeho komu platim prispevky na prvni posledni ze svych dani a kazdeho duchodce kteremu odvadim socialni pojisteni. Tahle banda u vlady je parta diletantu, jenze daleko vetsi problem je ze min 80% lidi v tomhle state jsou plebejci kterym retorika a zpusoby soucasne vlady vyhovuji. Probuzeni z rozdavacskeho snu bude tvrde.
0/0
14.10.2004 0:41

Gross Stanislav premiér

Gross Stanislav premiér
Gross Stanislav premiér je pako    debžo
0/0
14.10.2004 0:36

realista

Čím proboha může dlouholetá sekera ozdravět veřejné finance?
my už nestačíme ani splácet téměř 40 mld. úroku z dlouholetého dluhu, který nasekala převážně ČSSD/ ODS 160 mld. ČSSD  600mld./ a Gross plká takovéhle nesmysly. Každý ekonom se musí chtit za hlavu a prohlásit Grosse za nésvéprávného. Plky o sociální soudržnosti potvrzují pouze to, že peníze z nedokonalé reformy veřejných financí prováděné ČSSD/ 50 mld./, jsou už prožrány dokonale. Slovensko se svou rovnou daní je daleko vpředu. My jen ztrácíme čas, kdy by rovnou daň polkla EU, později bude dělat problémy a my budeme moci poděkovat  ČSSD za ztracený čas. Na Slovensku se o 36% zvýšil výběr daně a o 49 % přínos do státní pokladny oproti progresivní dani u nás.
0/0
13.10.2004 23:50

Klemix

Re: Čím proboha může dlouholetá sekera ozdravět veřejné finance?
kdyby se u nás zvýšil o 36% výběr daně, tak by si jako první řval, jak Gross celý stát vysává. Ale na Slovensku ti to nevadí. To je dobrá schíza! Mimochodem, jestlipak víš, že Slovenský rozpočet skončil v srpnu schodkem 30 mld a náš 40mld? Na to, že jejich rozpočet je poloviční, je to dost bída. Ale zase ti to nevadí. Běž se prosim tě léčit!
0/0
14.10.2004 10:08

ant

Re: Re: Čím proboha může dlouholetá sekera ozdravět veřejné finance?
Ku koncu 3.kvartalu 2004 bol st.dlh SR 29.4 mld. SKK = cca 23.5 mld. CZK = 37,5% planovaneho schodku (celkovy planovany schodok je 78,5 mld. SKK). To je 23,5 mld. v SR k 40 mld v CR, co je "zhruba" take iste zadlzenie za 3/4 roku vzhladom na pocet obyvatelov.  Presne cisla najdete napr. na www.profini.sk.
0/0
14.10.2004 15:22

Dana

Tomuto policejnímu státu vládne tlupa ekonomických debilů.
Dluh dneska nikoho nezajímá. Lůza chce peníze teď hned a grossovy kreténi jim je dají. Po nich potopa.
0/0
13.10.2004 21:18

radek

hm
Standa a Šárka  - císařský pár. Standa - moudrý panovník který s rozvahou vládne svou požehnanou rukou českému lidu. Standa svým panováním se řadí do řady českých panovníků jako Karel IV, Rudolf II, Masaryk, srovnat ho můžeme i s Alexandrem Velikým či Bismarkem. Náš Standa, jak říkají babičky ... tak náš Standa, hlava pomazaná je moudrý panovník!
0/0
13.10.2004 21:15

Daňový úředník

Jo jo
Dluhy ten šmejd fláká, ale daně vybírat nemá zájem. Ten plešoun je toho hrůzným dokladem.
0/0
13.10.2004 19:16

Daňový soumar

Re: Jo jo
Kradeš a chtěl bys víc? Chcípni hajzle!!!
0/0
14.10.2004 9:09

Kokos

No nevím,
ale SG asi škodí víc teď než jako kokoťuk. Možná to nemá souvislost, ale dráhy se teď skutečně zlepšily. Jezdím denně a letos jsem už 4x přijel včas :-)
0/0
13.10.2004 17:55

IJK

Re: No nevím,
Ctěl bych jenom upřesnit obecně šířený mýtus o Standovi - strojvedoucím. Standu nikdy k řízení lokomotivy nepustili, dotáhl to jen na kandidáta strojvůdce v depu Praha - Vršovice. Pak šel radši dělat politiku, vždyť řízení státu je proti řízení mašiny s tolik čudlíkama přeci sranda.
Detaily viz oficiální stránky ČSSD a životopis Standy:
0/0
13.10.2004 19:19

Daňový úředník

Re: Re: No nevím,
No nemám Grosse rád, je to křivák a odporný klientelista. Ale neupírejte mu dosažené vzdělání, obzvláště pokud jste sami nevystudovali vysokou školu. To jistě není patent na rozum, ale Grossák vystudoval práva a mluvit docela umí. Byť falešně a pokrytecky.
0/0
13.10.2004 19:27

IJK

Re: Re: Re: No nevím,
Až na to. že při obhajobě diplomové práce pořádně nevěděl, co do ní napsal (asi ji tam viděl poprvé, autorství jednoznačně vycházelo odjinud) a rigorózní práci včetně obhajoby dokončil v kratším čase, než u běžných studentů trvá jen vypracování oponentury. Celé to (bohužel) byl víceméně podvod. 
0/0
13.10.2004 20:27

Daňový úředník

Re: Re: Re: Re: No nevím,
Tolik o tom nevím. Vycházím z toho, že tu školu udělal. I kdyby opsal diplomku /což koresponduje s jeho charakterem/, zkoušky neochčije. Přece ho nezkoušel jeden pedagog. Třeba já bych ho jako mladého politického floutka pěkně vydusil!!
0/0
13.10.2004 20:35

jajaja59

Re: Re: Re: Re: Re: No nevím,
z těchto jmen vyber polovinu a budeš mít ty, kdo jej "zkoušeli": Pithart / Pithartová, Svoboda / Svobodová.
Stačí ?
0/0
13.10.2004 20:57

Náton

Re: Re: Re: Re: Re: Re: No nevím,
Tomu nerozumím. Nevím kdo zkouší na pražský právnický fakuli, ale tito čtyři snad učí a zkouší - ústavní právo, pracovní právo, rodinné právo, občanské právo, trestní právo, mezinárodní právo, dějiny státu a práva, teorii práva, obchodní právo.... tak to je síla, jsou géniové. A ke státnicím by bez úspěšných zkoušek /snad jinými kantory ne?/ nedošel, či ano?
0/0
13.10.2004 21:08

Pavel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No nevím,
Kdybys tou fakultou prošel, věděl bys, že počet pedagogů, které nelze koupit bys (bohužel) v podstatě spočítal na prstech, těch co dřív nebyli v KSČ je jen o málo víc. A na rozdíl od jiných škol tam tutéž zkoušku zpravidla můžeš dělat u různých profesorů, nejen u toho, koho jsi měl na přednášky. Takže pokud je politický zájem, aby někdo prošel, projde :-(.
Politici to samozřejmě neplatí ze svého, dělá se to tak, že některé ministerstvo zadá příslušnému odborníkovi vypracování nějaké studie, posudku nebo návrhu zákona, za což se honoráře pohybují od stovek tisíc výše.
0/0
14.10.2004 8:10

Troubelín

super
Chytré hlavy to jsou. Vždy se říká, že to co projíme, budou nakonec muset zaplatit naše děti. Jenže děti se nerodí, takže nebude kdo by to platil
0/0
13.10.2004 17:54

Prenda

jenze
I kdyby se tu nakrasne vyskytla moznost,ze by se premier a ta jeho sebranka omluvil a vyklidil pole,tak je to velice nepravdepdobne,pac ten vul kolotuk by ani nevedel za co se ma omluvit.Dyk tomu vubec nerozumi.Vedeni statu by melo bejt zalezitosti osobni cti.Vzdyt je to obrovsky kolos,ktery se musi udrzovat v pohybu.Gross ani nema paru o tom,jak se ridi takovyto kolos,nema paru co se deje jen o jednu podrizenou vrstvu pod sebou.Nema prehled o tom,co ktere skupiny lidi potrebuji.Nema paru o nicem,maximalne o tom,kde ma v kancelari jake knihy(kterychz vnitrnosti nikdy nevidel).Ma omezeny pohled,vidi jen to,co chce.Mela by se zmenit legislativa,aby umoznovala,tyhle budizknicemy odstavit od koryta.Protoze vlada si schvaluje co chce a nikdo ji v tom nemuze zabranit.Nebo aspon o zadne pace navim.Mel by se zmenit zpusob voleni a pravidla pro voleni poslancu.Ale na to mam malej mozek.Ja tomu moc nerozumim.
0/0
13.10.2004 17:45

oldcanis

Re: jenze
Ty žádnej mozek nemáš, tak tomu rozumět nemůžeš. Plácáš samí voloviny.
0/0
13.10.2004 21:56

senda

Mašinfíra neví o čem mluví.
Mašin¨fíra Standa a právnik bez praxe Sobotka,ekonomičtí exoti této vlády ani neví o čem mluví.Jestli pak standík koloťuk ví vůbec co to je schodek?
0/0
13.10.2004 17:34

emilek

Re: Mašinfíra neví o čem mluví.
Nejmladší,ale nejhloupější premier všech dosavadních vlád existence této vlasti mluví o schodku? Jestli ví co tento schodek způsobilo nebo jeho důsledky.To mu jistě vysvětlí další exot této vlády na postu ministra financí Sobotka, bez ekonomického vzdělání na postu ministra financí.To je parta která se dlouho hledala a přitukává jim tlustoprd z Moravy,který probendil rozdáváním flákačům a nefachčenkům obrovské finance které by stačili na několik důchodových účtů.
0/0
13.10.2004 17:39

Volten

Gross chválil schodek ,ODS napadla vysoký dluh
 
.. Gross chválil schodek!                                                (zpráva z tisku)   Pochybuji že při jeho  vzdělání  je vůbec jeho mozek schopen  něco takového posoudit                            
0/0
13.10.2004 17:16

Domácí kuchta

Vždyť jste všichni směšní
Prosím, už si Vy ješitní chlapi přestaňte dokazovat kdo je lepší /nebo možná kdo ho má lepšího/ a začněte s rozumem hospodařit. Fakt mi to připomíná pohádku "Císařovi nové šaty" a to už několik let ať je u vlády kterákoliv strana. (Chlapi sobě)!!!!!
0/0
13.10.2004 16:54

Macho-man

Re: Vždyť jste všichni směšní
hybaj do kuchyně, slepice!
0/0
13.10.2004 16:56

Rene

Chci vyrovnaný státní rozpočet !
Rozpitvával jste někdo, proč musí být i příští rok rozpočtový schodek? Na co bude použit? 85 miliard je přece strašně moc peněz. Bylo by reálně možné, aby byl státní rozpočet příští rok vyrovnaný? Podle mně jsou každoroční schodky cesta do pekel.
0/0
13.10.2004 16:45

Škromach

Re: Chci vyrovnaný státní rozpočet !
to by se ti holenku lýbilo, virovnaný rospočet. Já tady zavedu socyjální stát, i kdybi ste měli všychňi chcýpnout hlady. S pozdravem (soudrušskím zajysté) mylovaný mynistr Škromach. p.s. zase sem přybral.
0/0
13.10.2004 16:53

chetgar

Re: Chci vyrovnaný státní rozpočet !
jo, bylo by to mozne, proc by ne? ale to by se nemohl Grossak pochlubit, jak pekne pridal policistum, musel by plosne zrusit nejen 14, ale i 13. platy (a ne si je rozpoustet do bezne mzdy), zkrouhnout socialni davky po slovenskem vzoru (kocovni pobiraci by nejspis tahli o jednu zemi dale), zavest poplatky u doktora, vyrazit tak 10.000 ajznbonaku, pulku statnich uredniku nahradit vykonnym informacnim systemem, u zbytku statnich zamestnancu nechat proplacet soukrome hovory ze sluzebnich telefonu a provolany cas jim strhavat z dovolene nebo prestavky na obed, zavest skolne... jo ale to by musel standa chtit. jenze on bude radsi culit usmevy na bilboardech a tvarit se jak milius, jen aby si udrzel popularitu. neco jako orientalni obchodnik, ktery se tvari, jak vam pomaha a na druhou stranu vas nehorazne sdira s usmevem na rtech (mysli to uprimne) a vy mu to vsecko bastite i s navijakem.
0/0
13.10.2004 17:19

romanazajdova1

Chválil?
Pouze tupé hovado může chválit dluh,mám o sebe obavu,jestli jsem se neprobudila náhle do zlého neskutečného snu.
0/0
13.10.2004 16:34

krabi

k lichvářům
jestkli tohle bude trvat jestě pár let, tak skončíme u lichvářů jako romové
0/0
13.10.2004 16:33

Pierre

Rozpocet
Je sice pravda ze nezahrnuli do rozpoctu ztratu konsolidacni agentury a to by neudelala ani ods ani kscm kdyby byly u moci. Preci jen se lepe rika schodek 85mld  + ztrata k.a. nez schodek 110mld. Musime brat vsak v potaz to ze k.a. tu nebude vecne - a treba na slovensku (tolik chvaleneho pro jeho reformy) schvalili navrh rozpoctu s predpokladanym schodkem 3.2% hdp oproti nasemu 2.9%. Navic v roce 2006 budou volby a rozhodne ted neni cas na ubirani penez lidem. Takhle by se chovala KAZDA politicka strana vzdy ta strana co je v opozici by hledala sebemensi mouchu a tu by zduraznila. Rozpoctova + : pridaji se peniz na vedu a vyzkum, nebudou se kratit socialni davky (coz mnoho lidi nejvice zajima), mensi vydaje na obranu statu (neni pred kym), prechod casti penez ze skolstvi na mesta.A - : schodek (ale s tim bez reforem nic nenadelame), vysoke pridani policistum, a myslim mene penez na kulturu
0/0
13.10.2004 16:33

krabi

Re: Rozpocet
tyhle finty platí na trouby, stejně jako, když nevidí na výplatní pásce, co musí ještě mimo platit zaměstnavatel. Blbec si myslí, že to nejde z jeho.
0/0
13.10.2004 16:35

pes Novák

Re: Re: Rozpocet
 A vona ta vláda ty prachy krade? Von má každej ministr ve štruzoku 100 miliard? Já ty všechny odvody vidím a vím, že jsem jeden ze spolupřispívatelů. Ale taky spoluspotřebitelů!! MY TY PENÍZE BOHUŽEL PROŽEREME!! Ta "neviditelná" část odvodů z mezd je pokud já vím část zdravotního a sociálního pojištění. A jen blbec si myslí, že ty prachy spotřebovává vláda. Ty seš samozřejmě zdravej, do důchodu daleko, rodiče ještě pracují, prarodiče nemáš. Takže ti ty prachy vlastně kradou! Ty je ZATÍM nespotřebováš.
0/0
13.10.2004 17:07

chetgar

Re: Rozpocet
jenze na tom vychvalovanem Slovensku uz maji v tom schodku zapoctenou reformu penzijniho systemu a zdravotnictvi. az nam prijde ucet i za tohle, bude treba hodne nitraku, aby sme to ustali...
0/0
13.10.2004 17:12

AlienDUDE

Re: Rozpocet
mě taky zajima, ale nezivit socyalni hovada, grossovi milice atd ! zdechni. za plotem
0/0
13.10.2004 17:55

edo

si vo vlade?
co to tu pises za sprostosti?! Tolko demagogie v jednom prispevku sa len tak lahko nevidi... Ak nepoznas fakty, radsej cisla neuvadzaj. Podla sucastneho trendu bude mat CR schodok rozpoctu 2.9% niekedy v roku 2012... To by ta malo trapit. Na SVK sa ty pekne vyser.
0/0
13.10.2004 18:11

Ťuňťa

Re: si vo vlade?
hele mladej slovenskej... Radsi by ses mel starat o vase romske obcany na slovensku nez brouzdat po ceskych stranakach... to nemate dost svych??? Prosim te, ty jsi urcite jeden z bratislavskech bohacu a nevis jak to tam vubec u vas vypada.. Mas urcite nejakej sterotyp: snidane, cesta do prace, obed u mcdonads 2 brufeny proti bolesti hlavy, a zptaky domu.. Manzelka ti rekne ze vecer nic nebude. Tak se uchylis k ty podelany markize a sleduje ty trapny porady.. A konecne vysvobozeni- jdes spat...
0/0
13.10.2004 20:07

Zlej

máš recht Koloťuku
schodek rozpočtu tu je pro naše dobro, je to vynikající věc, ale měl by bejt ještě vyšší - tak 100-200 biliónů (myslím Ojro samozřejmě..) to pak bude socanskej ráj na zemi. Jen jestli to myslí upřímně?  
0/0
13.10.2004 16:18Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.