Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Pro potraviny z Plusu jsem jen kmotr, říká Gott

Zpěvák Karel Gott ve středu pokřtí novou značku vlastních výrobků obchodů Plus Discount Karlův Dvůr. Více však pro ni dělat nebude, tvrdí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

KAMIKEDZE_S

BMV318 E 36

PODÍ NĚKDO,JAK VYMĚNIT OLEJ.(doma)U BMV318 E36?

0/0
2.11.2006 8:07

pinguinone

Ale kdyby vám podrzel,

tak byste ho, vy cesky cubky, vosukaly, co?

0/0
1.11.2006 13:05

Vendula

Re: Ale kdyby vám podrzel,

na můj blowjob by nezapoměl do smrti smrťoucí - trošku zoubky, polknutíčko, panečku...:-)

0/0
1.11.2006 13:17

michalli

Re: Re: Ale kdyby vám podrzel,

a co já Vendulo? já bych na tvůj blowjob taky vzpomínal? :-D

0/0
1.11.2006 22:44

Lanzbuldok

dalsi spatna zprava

Michal David se chces scuchnout s Lídlem;-O

0/0
1.11.2006 12:45

Lumen Co-morous

Geront Gott

A co teprve Gottland... stejně úchylné jak v případě Jacksona..

0/0
1.11.2006 12:40

Vendula

Re: Geront Gott

Gottland už někde existuje, nebo někde roste. Já si ale troufu udělat ještě jednu předpověď - Kája půjde do politiky! Možná za rok, možná za tři, ale půjde! Za kterou stranu? To mu bude úplně fuk, pochybuji, že má jakkoliv vyhraněné politické přesvědčení. Při svém vstupu do veřejného života bude plácat, že se k němu "život zachoval dobře", je "úspěšný člověk" (nepotřebuji krást), chce "něco" vrátit společnosti a udělat "všechno" pro blaho budoucích generací:-) 

0/0
1.11.2006 12:53

holyasshole

***

mě je to co dělá Karel Gott srdečně jedno.Je mi úplně ukradený.

0/0
1.11.2006 12:26

DrBlilbych

Prostituce alá Kája

Kája není nic jiného, než vyjímečně úspěšný ale přesto úplně typický malý český vyčuránek. Místo aby se v poslední třetině života věnovoval skutečně důležitým věcem, rýžuje chamtivě jako pepa z vidlákova nebo Pepa z Prahy prachy, prachy, prachy... bohužel vlastnost zde  u mnohých,  Káju nevyjímaje nadmíru oblíbená. A tak se stane, že na jednom českém domku možno vidět reklamu: prodej plynu, zastoupení Avon, brousíme Vaše nože, čistíme peří, příjem sazky, čerstvá vejce. Náš Biene Maja toho prostě nemůže nechat a jeho chamtivost po penězích, skoupost, chorobné nutkání se zviditelněnit lehce přebije minimální či již žádný zbytek etiky - jesliže zítra nás uvítá na reklamě psího trusu z Venezuely jako výborného hnojiva či pozítří na speciální trvanlivé vložky do zadnice, eliminující toaletní papír a popozítří reklamu na satelitní pohon rotačních nůžek na chloupy ušní-nosní, koho to už u našeho slavíka překvapí? Stěží nikoho, Kája je prostě náš malej českej vyčuránek.

0/0
1.11.2006 12:14

Lumen Co-morous

Re: Prostituce alá Kája

Gerontní prostitut

0/0
1.11.2006 12:20

Vendula

Re: Prostituce alá Kája

Nemohu se dočkat, až u mě Kája zazvoní a nabídne kvalitní nabroušení nůžek, případně výhodné předplatné Gott-měsíčníku pro celou rodinu (určitě mi tenhle geniální nápad někdo ukradne);-D

0/0
1.11.2006 12:31

Lumen Co-morous

Geront Gott

Pojmenování laciného žrádla pro ty co chtějí jen nízkou cenu podle geronta Gotta je naprosto trefné. Je to jen pokračování toho, co geront Gott dělal za bolševika. Laciná zábava pro stejnou cílovou skupinu obyvatel.

0/0
1.11.2006 11:06

gagaryn

Re: Geront Gott

nebuď tak negativní Lumene.

0/0
1.11.2006 11:48

krysar

Re: Geront Gott

Nizka cena neni vse, kdo ochutnal, tak vi, co to je za blitky :-P

0/0
1.11.2006 13:39

Lumen Co-morous

Geront Gott

A nejvíc mě dojímá jak geront Gott fňukal v televizi, jak za bolševika trpěl...

Ti co umírali v uranových dolech trpěli milý geronte, ti co byli zastřeleni při pokusu o přechod hranice byli obětí milý geronte, ne ty. ty jsi milý geronte uměl vždy správně hajlovat, proto jsi netrpěl, ale nosil zlatá saka a měl vlastní televizní seriál. Ty jsi za peníze bolševíků zpíval rádiovkám aby mohli radostně budovat šťastné zítřky.  Víš geronte, co je to trpět?

0/0
1.11.2006 11:00

Vendula

Re: Geront Gott

Víš, tohle všechno je sice pravda, ale tahle tvoje antiGott zapálenost je přeci jenom trochu zcestná. Disident je dneska nadávka a nejlepší cesta, jak se někde v hospodě dostat do konfliktní situace. Na CV pro vysoké posty je (opět) členství v bývalé KSČ, případně StB znovu vyhledávanou kvalifikací, v parlamentu se to hemží estébáckými agenty, fízly a bachaři a národu to nevadí - naopak! A ty tady vyskakuješ na Gotta? Na člověka, který patrně žádné politické přesvědčení nemá (může si to dovolit) a měl prostě to štěstí, že se narodil s talentem....:-/

0/0
1.11.2006 11:12

Lumen Co-morous

Re: Re: Geront Gott

Ale ono se s talentem narodilo daleko více lidí, ale jen někteří, kteří uměli režimu jít dobře na ruku, měli to štěstí, že mohli dělat "umění" a po revoluci se tvářit, že jich se to netýkalo. Ale týkalo, já tvrdím, že kdyby tehdejší režim nebyl tak podporovaný geronty jako Gott, tak se položil daleko dříve.  Gott, Janeček, Janda, Vondráčková... prodejní hopsálci pro režim. Tím neříkám, že neuměli zpívat. Ale zachovali se stejně, jako kdyby Einstein vynalezl jadernou pumu pro nacistické Německo.

0/0
1.11.2006 11:18

Vendula

Re: Re: Re: Geront Gott

Trochu divné přirovnání (ani zpěv např. Michala Davida nedosahuje ničivých účinků jaderné zbraně)! Já tvrdím, že jsou tu lidi, který mě se*ou daleko víc :-) 

0/0
1.11.2006 11:24

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Dobře, srovnejme režisérku, co natáčela pro Hitlera propagandistické filmy, není její působení náhodou analogií prorežimních hopsálků jako je geront Gott, Janeček apod?

0/0
1.11.2006 11:33

Vendula

Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Vím která, a ano, je to podobné - ženská, která se chtěla mít dobře, něco uměla a něco pro to byla ochotna udělat (nepřirovnávat k A bombě). Ona však, zrovnatak jako ti "naši", nepatřila mezi HLAVNÍ PŮVODCE zla. S těmi se, v případě Německa, vypořádal Norimberský proces. Kdo se v případě našem vypořádává s Grebeníčky, Hušáky, Filipy atd. atd. ?:-( 

0/0
1.11.2006 11:44

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Nepatřil asice mezi hlavní protagonisty ale stejně jako naši zombie byla jedním ze střípků mozaiky, která se jmenovala socialistický režim.

Norimberský proces se s nikým nevypořádal, byla to stejně nechutná fraška jako proces s Miladou Hoprákovou, lidé nechtěli spravedlnost, jen pomstu.

O to méně jsme se uměli vypořádat s našimi komunistickými zločinci, estébáky, funkcionáři, celníky co nám vždycky vykrádali balíček od babičky z Německa apod.

0/0
1.11.2006 11:50

Vendula

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Někde uprostřed jsi mě zcela "ztratil". Norimberský proces a proces s Miladou Horákovou byly stejné frašky? Horáková byla, dle tebe, stjná jako Herman Goring? Zodpovědná za statisíce a miliony životů? To se potom ani nelze divit spravedlivému hněvu dělnické třídy, že ano? A tedy už vůbec né tomu, že "se neuměli vypořádat s našimi komunistickými zločinci, estébáky, funkcionáři, celníky." Ty, babičko :-) 

0/0
1.11.2006 11:59

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Neříkám že M.Horáková a H.Goering byli stejní lidé, to rozhodně néé, jen říkám že ani v Norimberském procesu nebylo zaručeno právo na spravedlivý proces.  Nejsem dělnická třída, naše rodina byla obětí jak benešova, tak Gottwaldova rudého teroru.

0/0
1.11.2006 12:02

Vendula

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Hmm... ti lidé v Norimberku byli odsouzeni nespravedlivě a kdyby měli nárok na spravedlivý proces, tak by z toho vyšli s podmínkou... Ještě mi pouč, za co se lid "mstil" Horákové? Co v jádru dobrosrdečnou dělnickou třídu popudilo tak, že jí museli pálit xicht teplometem, pověsit jí jako poslední a producírovat před ní oběšené kolegy? Co tak strašného, hodného msty, ta mrcha provedla? A proč z jejího hrobu na Vyšehradě co chvilku někdo urve bustu (že by Gott nebo Vondráčková) ?

0/0
1.11.2006 12:10

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Co sem pletete Horákovou, já její proces považuji za jednu z nejhorších etap v naší historii, přesnou ukázku toho, co komunistický režim dovedl. Dr.Horáková byla skutečnou obětí komunistů a je dodnes pořádně nedoceněná. Když slyším dávat její mučednickou smrt na roveň procesu s bolševikem nejtěžšího kalibru Slánským, tak je mi zle.

o procesu v norimberku se už nebudu bavit, podle mne tenkrát spravedlnost nebyla, a to ani na US straně, i když naštěstí se moji předkové vyhnáni ze své země (ČSR byla jejich vlast) dostali do americké okupační zóny.

Mimochodem, když jsme u toho, tak bombardování Dráždan byla genocida a válečný zločin na stejné úrovni jakou předváděly jednotky SS. Je spravedlivé žádat proces s těmi co si vyvraždění stovek tisíc civilistů vymysleli? Podle mne ano, padni komu padni. Churchil měl stát před stejným tribunálem jako Goering, o tom jsem přesvědčen.

0/0
1.11.2006 12:17

Vendula

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Horákovou jsi sem zavlek ty, nerozčiluj se tedy. A bavit se už nebudu ani já - Churchil pře tribunálem... (Y)

0/0
1.11.2006 12:23

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

No máte pravdu, o Horákové jsem se zmínil já, ale to byl jen příklad nespravedlnosti.

A co vám vadí na názoru, že Churchil měl skončin před tribunálem pro válečné zločiny? Nebo souhlasíte s tezí, že dějiny jsou dějinami vítězů?

Nebyl rozdíl mezi spojenci a nespojenci ve vztahu k naší zemi, nikdo z nich nebyl lidumil, mimojiné kdo nás obětoval, nebyli to angličané?  to že naše ČSR musela platit anglánům a žabožroutům reparace za I.sv. válku bylo v pořádku?

0/0
1.11.2006 12:30

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Churchil jednoznačně před tribunál za válečné zločiny! Zabití statisíců lidí v Drážďanech, bombardování Prahy, Ostravy, Plzně´, Ústí nad Labem byly také válečné zločiny, které neměly na konci války jiný účel, než zlikvidování budoucí konkurence.

A rozdělení světa na západní a východní část a obětování ČSR Stalinovi byl také válečný zločin. To, že US a Británie předávali bez okolků sovětské zajatce Stalinovi , kteráý je rovnou expedoval na Sibiř, byl také válečný zločin. To že US a Velká Britanie neměly zájem pomoci židovským uprchlíkům z německa a to že Švýcarsko je zatýkalo a předávalo Gestapu jsou také zločiny, stejné jako byly Německé a proto by měly být potrestány stejným metrem. Churchil, patřil na šibenici, to si myslím. R^

0/0
1.11.2006 12:38

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Přečtěte si někdy o tom co se v Drážďanech stalo, jaký to byl masakr. Popisy toho, jak vypadal třeba protiletecký kryt do kterého vnikla bomba, která následně vybuchla, jáma plná krvavé kaše - z civilistů, dětí, maminek a starých lidí. Pak si vedle dejte fotku toho bonvivána Churchila s doutníkem v puse a zkuste si odmyslet klišé o válečném vítězi. nejen že si byly Goering s Churchilem podobni fyzicky, měli i stejné či podobné zvyky, ale byla to stejná krvechtivá prasata. Churchil byl válečný zločinec a vrah dětí.

0/0
1.11.2006 12:50

Vendula

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

jdi se už bodnout Rv

0/0
1.11.2006 12:54

Lumen Co-morous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Nedokážes objektivě posoudit, že zločin proti lidskosti je pořád jen zločinem proti lidskosti, i když ho mají na svědomí naši "zrovna" spojenci?

0/0
1.11.2006 12:57

Vendula

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

to umíš jenom ty

0/0
1.11.2006 12:59

thx

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

Proces v Norimberku měl jednu vadu: obhájci obvinněných neměli přístup k sovětským tajným materiálům, teprve dne snapř. postupně vychází najevo, že Stalin připravoval útok na Evropu, dokonce se dospělo i ktermínu : 6.7. 41, pokud by to byla pravda, vše by vydalao v trochu jiném světle,  ikdyž za zpáchné zločiny by stejně měli rozhodně viset..

0/0
2.11.2006 7:49

thx

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Geront Gott

JJen je třeba dodat, že njevětší polistopadoví "hybatelé" a sv**ně hned po listopadu z KSČ vystoupili nebo v ní z konspiračních důvodů ani nidky nebyli (estébáci). Dnes je najdete v obchodním rejstříku, v cibulkových seznamech, ve vedení státních úřadů, na soudech u policie atd...!!

0/0
2.11.2006 7:45

Lumen Co-morous

Geront Gott

Zatímco nevinní lidé trpěli v bolševických kriminálech, mnozí byli vyhazováni ze zaměstnání, protože nesouhlasili se vstupem vojsk tak geront Gott zažíval své vrcholné období, právě proto, že se bolševickému režimu uměl zavděčit. Hnůj Gotte, hnůj jsi!

0/0
1.11.2006 10:55

Lumen Co-morous

Geront Gott

On a jemu podobní prorežimní přikyvovači za výhody měli před 18 lety viset na kandelábrech.

0/0
1.11.2006 9:43

Vendula

Re: Geront Gott

:-D jenže to by jich muselo na každém kandelábru viset alespoň dvanáct a hustota obydlení tohoto státu by byla totožná s Mongolskem... ale proč ne.

0/0
1.11.2006 10:34

Buldog

Re: Geront Gott

Ty máš dneska one man show?

0/0
1.11.2006 10:44

Lumen Co-morous

Re: Re: Geront Gott

;-D

0/0
1.11.2006 10:56

Lumen Co-morous

Geront Gott

Je to bolševický neznaboh, už jenom pseudonym který si vybral, jasně ukázal jak je nafoukaný a jak umí brát vážně přikázání: nevezmeš jméno....

0/0
1.11.2006 9:42

Lumen Co-morous

Geront Gott

Pamatujete si jak tenhle přitakávač komunistům měl dostatek drzosti a vystoupi na Václaváku spolu s Karlem Krylem? Bylo mi z něho zle, prašivce probolševického.

vycítil změnu a jako správný had se uměl přizpůsobit. Gotte, špíno, jsi morální ostudou ČR!

0/0
1.11.2006 9:39

Lumen Co-morous

Geront Gott

A všimli jste si té pozy když ůmistr" mluví? Jak se předvádí a hraje si na inteligenta. Gotte ty stupido, inteligencí tě strčí do kapsy i prvňáček. Jsi jen hloupý domýšlivý geront, co nemá ani dostatek soudnosti a musí rozsévat semeno i ve věku, kdy se normální muži radují z pravnoučat.

0/0
1.11.2006 9:35

STS Chvojkovice Brod

Kadle....

Kadle, drzime ti palce. Vsichni tady ve vsi doufame, ze si na tvych vybornych sojovych burtech brzy pochutname.

0/0
1.11.2006 9:33

Lumen Co-morous

Geront Gott

Geront Gott přesně zapadá do řady jemu podobných lidí: JUDr Kroky Janeček, nabob Fortuna Horáček, Pitra alis Pitr, Mohorita, Starka, mrázek, Paroubek, Krampol, štrougalojc Helča apod.

Lidi, kteří by bez existence komunistického režimu, kterému uměli poklonkovat a ze vztahů takto vytvořených těžit, by dnes nic nedokázali.

Gotte, a tobě podobné zrůdy - přestaňte nám kazit vkus a vypadněte z kultury.

0/0
1.11.2006 9:32

DrBlilbych

Re: Geront Gott

Tvrdé, ale vysloveno, co si hodně lidí myslí. Doposud to jaksi zůstavalo ukryto ale po té stále větší frustraci toho, co stejně myslící a konající bezpáteřní lidé s jinými jmény dělají dnes to samé, prostý člověk se už musí ventilovat. Naštěstí je svoboda názoru jednen skvělý přívlastek svobody od komunistů.

0/0
1.11.2006 12:20

Lumen Co-morous

Geront Gott

Všimli jste si jak elektrikář, co měl problémy aby vůbec zvládnul se vyučit, jen proto že ve své době uměl zpívat, tak dnes oralizuje, mudruje a polemizuje... že by se inteligence dala koupit. Opak je pravdou, akorát se dá vytvořit mediální obraz.

Jo a když už jsem u obrazů: to co geront maluje a vydává za umění je kýč a jen kýčovití lidé si to kupují.

0/0
1.11.2006 9:28

buxus

Já sice Karlíka také nemusím, ale..

.. dost dobře nechápu proč tolik vzteku a zloby? Gottův zpěv nebo obrazy neplatíme ze svých daní. Platí za to lidé, kteří to chtějí. Ať si každý vyhodnotí sám, co je a není kýč a podle toho se zařídí.

0/0
1.11.2006 9:34

Lumen Co-morous

Re: Já sice Karlíka také nemusím, ale..

Mě vadí Gott jako člověk, za komunistů byl výkladní skříní bolševismu, Potěmkinovou vesnicí.  Hajloval bolševikům aby měl výhody a oblboval jednoduše ovlivnitelné lidi iluzí svobody.

by to Gott, který pomáhal bolševikům vytvářet pozitivní mediální obraz.

byl to geront Gott, který podepsal antichartu.

0/0
1.11.2006 9:37

Vendula

Re: Já sice Karlíka také nemusím, ale..

To nic - Lumen se dobře učil a přesto od něho nikdo nic nechce a to je k vzteku. On má totiž velký mozem a myslí mu to (Karel umí JENOM zpívat) a přesto se  mu tak dobře nedaří. Svět je prostě nespravedlivý a něco mu dluží - každý by měl být přeci ohodnocen dle toho, co měl v páté tříde z občanské nauky:-)

0/0
1.11.2006 10:39

Lumen Co-morous

Re: Re: Já sice Karlíka také nemusím, ale..

Já o sebe strach nemám, uživím se dobře a proto mohu řešit otázky morálky. Proto se mohu rozčilovat, že vždy prorežimní šibal geront Gott opruzuje na veřejnosti.

0/0
1.11.2006 10:53Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.