Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Ministerstvo ženu nediskriminovalo, rozhodl soud

Další žena prohrála soud se svým zaměstnavatelem kvůli nerovnému zacházení. Diplomatka Adriana Bašovská prý porušila bezpečnostní zásady a přišla o povolení nakládat s utajovanými materiály. Následně kvůli tomu přišla o práci. Její mužský kolega, který byl v obdobné situaci, ale na ministerstvu zůstal.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Postižený

Diskriminace je základ českého neokomunistického systému

Jakkoli si děláte zde legraci,je to vážná věc.Nejde jen o miliony odškodného.Jde o to,že se s vámi dnes nikde nikdo nebude bavit,i když jste v právu,protože český fašistický stát si to tak přeje.Stát pod vedením bývalých komunistů a jejich příbuzných logicky špatně prosperuje,a zde šlo o peníze.Schválně:kdo má víc peněz na úplatky:řadová diplomatka anebo její nadřízení?Jako u mě:lampasácká firma,která mě terorizuje,anebo já?Dobré jsou taky vyžadované životopisy:kdejaká komunistická klepna z personálního o vás ví vše a právníci vám radí naivně zamlčet podniky,s nimiž jste se rozešli ve zlém.Když to ale uděláte,personalisté mají přístup do estébáckých a lampasáckých "materiálů"-kýblů špíny a pomluv o vás schraňovaných  v tomhle státě už od dob komunismu. Soudy,firmy,podniky v Česku=jedna zkorumpovaná parta,které dnes dík  neschopnosti cokoli dělat už jde jen o udržení moci a pokračující šikanování a zotročování občanů. Proto se s trpělivostí antidiskriminačního zákona nedočkáme.

0/0
13.9.2008 9:41

redback

Alláh akbar !!

Ženská coby diplomatka. To jako na přenášení papírů nebo co? 8-o

0/0
22.4.2008 13:05

vymrzovac

asi se profláklo.....

....že to je tajná agentka,že? Ostatně jako většina našich (i cizích) ambasadorů.;-) Ovšem srovnávat Libyi s Kazachstánem? To může jen blb. kazachstán je trafika před důchodem,zatímco Libyie je velmi zajímavá země pro většinu tajných služeb

0/0
18.4.2008 13:22

Karelur

Re: asi se profláklo.....

Spíš se profláklo, že se chovala jako štětka , což nám v arabské zemi nepomůže.

0/0
18.4.2008 19:29

GEORGE MICHAEL

No tohle???

Můra jedna pelešivá - respektive asi byla málo pelešivá, když soud rozhodl v její neprospěch... A co vlastně dělala v té Libyi??? Pokud vím, tak v té době byly Libye brána jako země podporující terorismus - podobně jako Aghánistán a Bůh ví kdo ještě....

0/0
18.4.2008 12:11

tomík

Jeden hot a druhý čehý!

Máme nejblbější soudy na světě.

0/0
18.4.2008 11:08

mira323

Re: Jeden hot a druhý čehý!

souhlasR^:-(

0/0
18.4.2008 12:01

Postižený

Re: Jeden hot a druhý čehý!

Milý Tomíku! Jistě,máte v podstatě pravdu.Já vám z vlastní zkušenosti k tomu jen dodám: víte,kolik u nás dnes s prominutím chlastá právníků,tedy z těch,kteří ještě nezapomněli na akademický slib,který před lety dali?Je to stejné jako za komunistů. Prakticky ve všem,kde by spravedlností mohlo dojít k ohrožení postů prominentních lumpů komunistického původu,zákon prostě není nebo je nejasný,a to s cílem jediným:aby musel vždy v té věci rozhodovat výhradně "nezávislý"soudce.A takové zákony nám přichystali vedle dravých drzých ambiciozních kreatur i soudci typu Rychetský nebo Jičínský.Pokud máte problémy s tzv. systémem nebo tzv. společností v českém provedení, raději se na ty gaunery vykašlete a emigrujte dokud jste mladý.Jinak vás podobně jako mě bude za poctivou práci v tomhle státě čekat dost ošklivé stáří.A až budete venku,organizujte proti těm lotrům odboj.Stoupence tam jistě najdete.

0/0
13.9.2008 9:55

Postižená

Re: Re: Jeden hot a druhý čehý!

To je fakt. A navíc: pokud budete někdy nedejbože v tomhle státě potřebovat půjčit peníze nebo vzít si hypotéku na byt,začnou vám "v rámci utajení osobních dat" ihned  počítat plat,který vám dají, a podobně jako za komunistů vydírat vás a vyhrožovat výpovědí, aby vás i jako mladého hned měli soudruzi na uzdě,zabránili vám tak v odchodu do zahraničí a odírali vás celý život. A vy jim budete zavázaný a budete jim muset být "vděčný".Jakkoli budete z toho pak denodenně zvracet, pěkně jim budete jako věrný psík donášet,udávat a dělat jakoukoli špínu oni zapískají, a nakonec dokonce sám sebe obelhávat,že je to tak správné.A pokud ne? Vyhodí vás z bytu a skončíte na ulici.Jim o práci nejde,dokud mají co "privatizovat"a z čeho rabovat,jenže už jim dochází a stávají se tak z nich dnes už než gauneři a vrazi,tedy to co soudruzi - i ti reformovaní či "napravení" ve skutečnosti jsou. Taky pozor na firmy,které východní sebranka zakládá na Západě a zde vás k nim pak verbuje.

0/0
13.9.2008 10:10

u nás v kocourkově

nemůžou je předce odsuzovat za trochu vášně

0/0
18.4.2008 11:08Najdete na iDNES.cz